Angielski Online


Reklamy Google

Kalendarium Podkategoria: Kalendarium

 • korepetycje Kraków - matematyka angielski niemiecki polski matura »

  korepetycje Kraków tu wyszukasz nauczycieli z miasta Krakowa. Możesz zamieszczać ogłoszenie z korepetycjami. Tu wyszukasz korepetycje dla Siebie, dla Swojego dziecka.Popatrz Sam korepetycje Kraków Także istnieje możliwość aby korepetytorzy mogli zamieszczać swoje korepetycje do bazy korepetytorów w Krakowie. Taki wpis na stron umożliwia na dotarcie do rzeszy studentów uczni którzy pragną uczyć się. Korepetycje skierowane są do wszystkich grup wiekowych. Kursy na wszystkich poziomach zaawansowania, Kursy także można wyszukać z prawie każdego przedmiotu, w każdym mieście. Korepetycje z przedmiotów takich jak: język polski, język angielski, chemia, W.O.S i wiele innych.

  Data dodania: 02 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Preparaty na odchudzanie »

  Nasz blog został stworzony z myślą o ludziach którzy potrzebują pomocy z zakresu odchudzania, suplementów diety, preparatów na odchudzanie, zdrowego odżywiania czy dobrania odpowiedniego treningu fizycznego dla siebie. Znajdziesz u nas wiele przydatnych informacji na ten temat które później z powodzeniem możesz wykorzystać w trakcie tworzenia swojej diety, indywidualnego planu żywieniowego czy tworzenia planu treningowego. Nowe artykuły będą się pojawiały systematycznie a każdy z nich będzie dokładnie przeanalizowany żeby wszystkie informacje pojawiające się na blogu były jak najbardziej profesjonalne.Masz jakiś pomysł i chcesz także dołożyć swoją cząsteczkę wiedzy do naszego portalu napisz do nas na pewno odpowiemy. Każda sugestia od Państwa będzie rozważona.Nie pozostaje mi nic innego jak zaprosić wszystkich do odwiedzenia naszego serwisu.

  Data dodania: 09 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • www.euh-e.edu.pl - studia Elbląg »

  Studia administracja? A może ciekawią cię bardziej studia zarządzanie? Jeśli tak to świetnie trafiłeś, gdyż nasza Uczelnia warmińsko oferuje między innymi te kierunki studiów! Na domiar tego odszukasz u nas jeszcze niezmiernie dużo innych fascynujących oraz rozwojowych kierunków, takich jak na przykład fizjoterapia lub pedagogika. Serdecznie zapraszamy do dogłębnego zaznajomienia się z ofertą naszej doskonałej uczelni, jaka cieszy się obecnie wysokim zainteresowaniem wśród studentów. Serdecznie zapraszamy. Uczelnia w Elblągu (warmińsko mazurskie) oferuje studia na kierunkach administracja, zarządzanie, fizioterapii i innych. Serdecznie zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą naszej cudownej uczelni, jaka cieszy się dzisiaj ogromnym zainteresowaniem wśród studentów. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 21 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Zawody w historii »

  przyjrzeć wachlarzowi zawodów, które we dzisiejszym życiu występują. Komputeryzacja, sztuka lekarska, bankowość to główne kierunki, które systematycznie we dzisiejszych czasach generują pojawianie się dodatkowych profesji. Popularny zawód programisty jeszcze kilkadziesiąt lat temu nie widniał w rejestrach profesji. Pojawienie się pecetów plus rozwój informatyki stał się przyczyną powstawania nowatorskich kierunków na uczelniach. Gdy jedne zawody z duchem epok powstają drugie giną, okazując się nie potrzebne w dzisiejszych latach.
  Taki przegląd rozlicznych zawodów świata tworzy portal "Zawody w historii".

  Data dodania: 15 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dodaj szkolenie lub konferencję »

  Serwis szkoleniowo-konferencyjny Exante zaprasza do dodawania informacji o organizowanych konferencjach, szkoleniach, warsztatach, kursach. Wpisy mogą dotyczyć konferencji naukowych, konferencji branżowych, firm oferujących organizację konferencji, jak również usług okołokonferencyjnych. W naszej bazie ogłoszenie mogą zamieścić również firmy szkoleniowe. Publikujemy informacje na temat szkoleń sprzedażowych, interpersonalnych, marketingowych, otwartych i zamkniętych, zawodowych. Z oferty mogą także skorzystać firmy oferujące usługi okołoszkoleniowe (na przykład transportowe, czy cateringowe). Wreszcie ofertę umieszczenia ogłoszenia kierujemy do obiektów konferencyjnych, szkoleniowych i hoteli. Nasz serwis konferencyjno-szkoleniowy jest na bieżąco aktualizowany. Odwiedzają go osoby ściśle ukierunkowane na zakup danej usługi, a więc szkoleń lub zainteresowane uczestnictwem w konferencji. Dodane ogłoszenie o konferencji lub szkoleniu powinno zawierać podstawowe dane organizator, opis szkolenia lub konferencji oraz termin. Portal Exante TC organizuje konferencje i szkolenia na obszarze całej Polski. Odbiorcami informacji zamieszczonych na stronie internetowej są studenci, doktoranci, środowisko akademickie i naukowe oraz przedstawiciele świata biznesu zainteresowani uczestnictwem w takich wydarzeniach jak szkolenie lub konferencja w charakterze uczestnika lub sponsora. Informacje o szkoleniach i konferencjach mogą dodawać uczelnie wyższe prywatne i publiczne, firmy organizujące konferencje lub szkolenia z całej Polski. Jeżeli jesteście Państwo organizatorami szkoleń lub konferencji zachęcamy do odwiedzenia portalu i zamieszczenia na nim swojego ogłoszenia o planowanych konferencjach i szkoleniach.

  Data dodania: 07 12 2015 · szczegóły wpisu »

Kalendarium - nowa strona:

Adres:

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Kalendarium

Reklamy Google