Giełda Bitcoin i Litecoin

Reklamy Google

kursy online dla nauczycieli angielskiego

kursy online dla nauczycieli angielskiego Szkolenia dla nauczycieli języka angielskiego - autorskie rozwiązania, potwierdzona efektywność, wygoda, rodzinna atmosfera, ciekawe metody prowadzenia zajęć, indywidualne zachowanie się, funkcjonowanie w grupach. Gwarantujemy solidność, stawiamy na efektywność a oprócz tego zadowolenie. Zapewniamy, że kurs dla nauczycieli angielskiego będzie niezapomnianym przeżyciem, okazją do zdobycia ciekawej merytorycznej wiedzy a także doświadczeń i dostarczy mocy inspiracji, które można wykorzystać w pracy własnej, wzbogacając dotychczasowe zajęcia samodzielnymi rozwiązaniami. Wspólnie tworzymy liczba dodaną z nauczycielami na obiekt rozwoju naszych małych i również dużych społeczności, polepszenia komunikacji, wzbudzania kreatywności oraz osiągania zadowolenia z małych oraz dużych sukcesów. Tworzymy, współpracujemy, rozwijamy się razem a oprócz tego łączymy tych, którzy również tak jak i my, chcą to robić.

Szczegóły strony elt.events:

Podlinkuj stronę elt.events:

kursy online dla nauczycieli angielskiego

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 20

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Testy multiselect »

  Przyszli rekruci do policji wiedzą, że żeby się tam dostać konieczne jest zaliczenie odpowiednich testów. Jaka radość panuje na ich twarzach, kiedy znajdują specjalnie stworzoną stronę, na której za niewielką cenę można zakupić gotowe testy multiselect. Nagle ich świat się zmienia i wiedzą, że testy do policji na pewno zaliczą. Niby to tylko jedna strona, a daje takie wielkie możliwości. Wszystko, co związane z policją jest zawarte na ten stronie. Nie trzeba tracić dużo czasu żeby się ze wszystkim zaznajomić. Każdy w mig opanuje stronę i znajdzie testy multiselect. Nauka nie musi być przecież trudna i nie musi zajmować bardzo dużo czasu. Ta strona właśnie to udowadnia.

  Data dodania: 22 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kung Fu, Taijiquan, Qigong - zdrowie i sztuki walki - YMAA.PL »

  Kung Fu, Tai Chi Kraków - YMAA International - Kwatera Główna na Polskę i Europę Wschodnią.
  Szkolenia w wielu miastach Polski.
  Jesteśmy filią międzynarodowej organizacji Yang's Martial Arts Association YMAA skupiającej ponad 70 szkół sztuk walki na całym świecie. W Polsce posiadamy kilkanaście oddziałów w dużych miastach.
  Prowadzimy zajęcia Tai Chi (Tai Chi Chuan), Kung Fu (Gongfu), Qigong (Chi Kung). Szkolenia prowadzą kompetentni instruktorzy. Oferujemy kursy dla różnych grup wiekowych: pełnoletnich i dzieci. Nasi instruktorzy posiadają długie doświadczenie w szkoleniu. Nieustannie doskonalą się w swoich stylach i biorą czynny udział w seminariach, warsztatach i obozach szkoleniowych.
  Oprócz tego na witrynie internetowej www.ymaa.pl znajduje się bogaty serwis informacyjny na temat rozmaitych stylów chińskich sztuk walki Kung Fu, Tai Chi, zdrowia i Qigong.
  Zwolennicy spokojniejszych odmian ruchu takich jak Tai Chi Chuan będą mieli okazję do pogłębienia swojej wiedzy poprzez książki lub materiały na płytach DVD z tematycznego Wydawnictwa YMAA, autorstwa uznanego w tej dziedzinie znawcy dr Yang Jwing-Minga.
  Szkoła działa od 1989 roku i jest przedstawicielem międzynarodowej organizacji Yang's Martial Arts Association - YMAA Intl., której założycielem jest dr Yang Jwing Ming. Program szkoleniowy obejmuje takie style jak:
  Taijiquan styl Yang - styl wewnętrzny
  Qigong - ćwiczenie dla zdrowia
  Długa Pięść - styl zewnętrzny Kung Fu
  Biały Żuraw - styl zewnętrzny Kung Fu

  Data dodania: 18 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kursy angielskiego Dąbrowa Górnicza »

  Kursy językowe Dąbrowa Górnicza - Focus Lingua ma już 10 lat. Był to okres stałego rozwoju, wprowadzania do oferty przyszłościowych rozwiązań, polepszania jakości świadczonych usług - wszystko po to, żeby nasi uczniowie nie mieli sugestie, że nasza szkoła to najlepszy wybór.
  Zapraszamy na kursy angielskiego Dąbrowa Górnicza na każdym poziomie. Uczymy dzieci i dorosłych. Dzięki uzyskanej akredytacji nasza szkoła uprawniona jest do przeprowadzania międzynarodowych egzaminów Pearson Tests of English oraz Pearson Tests of English for Young Learners.
  Oferujemy kursy angielskiego dla dzieci i dorosłych. Nasza szkoła ma status placówki kształcenia ustawicznego o nr wpisu WO.4320-1/2003). Nakłada to na nas obowiązek współpracy tylko z kadrą dydaktyczną, posiadającą odpowiednie kwalifikacje do nauczania języków obcych.
  Popularna szkoła języków obcych to Focus Lingua. Nasza Szkoła powstała w styczniu 2002r. Cel, który obraliśmy sobie za priorytetowy, to prowadzenie kursów języków obcych na najwyższym poziomie.
  Nasza bogata oferta kursów (zarówno tych w kraju jak i wyjazdowych) skierowana jest do Kontrahentów w każdej grupie wiekowej, znajdujących się na każdym etapie nauki. Szkoła języków obcych Dąbrowa Górnicza gwarantuje gruntowne szkolenie językowe.

  Data dodania: 23 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia BHP »

  Jesteśmy firma świadczącą zawodowe tudzież skuteczne szkolenia BHP dla dowolnych grup zawodowych. Funkcjonujemy już 20 lat, w następstwie tego doświadczenie, jakie zyskaliśmy umożliwia nam realizowanie szkoleń de facto na właściwym poziomie podnosząc przy tym kwalifikacje kursantów. Zachęcamy już teraz do odwiedzenia opisywanej witryny oraz zobaczenia, kiedy i gdzie odbywać się będą najbliższe szkolenia BHP.

  Data dodania: 14 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Poznań salon fryzjerski »

  Dobry fryzjer Poznań ma przyjemność pokazać Państwu krótki przegląd wykonywanych usług, w ramach internetowej strony, do obejrzenia której gorąco zaprasza. Wiele osób poszukuje i tą właśnie drogą dobrego miejsca, w którym najlepsi fachowcy zajmą się układaniem fryzur jak i zwykłym strzyżeniem. Fryzjerstwo Poznań, którym się pasjonujemy od wielu lat spełni oczekiwania najbardziej wymagających, a przy tym przygotowane promocje zapewniają ogromną oszczędność.

  Data dodania: 19 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • GoForward »

  Marka GoForward powstała w roku 2015. Zajmuje się przeprowadzaniem szkoleń, warsztatami, wynajem sal szkoleniowych, wynajem sal konferencyjnych. GoForward ma w swojej ofercie zarówno szkolenia dla małych i średnich przedsiębiorstw, jak i szkolenia dla osób prywatnych/indywidualnych. Szkolenia miękkie oferowane przez GoForward dotyczą tematów takich jak:
  1. Relacje w biznesie – warsztaty odnoszą się do budowania zrównoważonych relacji w relacjach w organizacji lub przedsiębiorstwie.
  2. Frame work podejmowania trudnych decyzji – warsztat rozwija kompetencję podejmowania decyzji w sytuacjach stresowych. Wspomaga poszukiwanie kreatywnych rozwiązań sytuacji problemowych.
  3. Work life balance – warsztat poświęcony sztuce wyznaczania granic między pracą a życiem prywatnym oraz osiąganiem wewnętrznej harmonii.
  4. Rekrutacja – na warsztacie będzie przekazywana praktyczna wiedza dotycząca skutecznej oraz efektywnej rekrutacji pracowników w małych oraz średnich przedsiębiorstwach.
  5. Zarządzanie czasem – na warsztacie uczestnicy poznają narzędzia efektywnego zaradzania czasem zarówno podczas wypełniania obowiązków w pracy jak i w życiu prywatnym.
  6. Zarządzanie zadaniami – warsztat poświęcony narzędziom wykorzystywanym do efektywnego zarządzania zadaniami.
  7. Efektywny team working – na warsztacie uczestnicy poznają techniki efektywnej komunikacji interpersonalnej.
  8. Budowanie marki – dzięki warsztatowi uczestnicy poznają proste a zarazem efektywne techniki budowy wizerunku własnej marki na rynku.
  9. Modele biznesowe – na warsztacie uczestnicy poznają techniki w jaki sposób opracować/poznać zasoby swojego przedsiębiorstwa oraz jak tworzyć/opracowywać segmenty klientów

  Więcej informacji znajdziesz na stronie goforward.pl

  Data dodania: 07 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Dodaj szkolenie lub konferencję »

  Serwis szkoleniowo-konferencyjny Exante zaprasza do dodawania informacji o organizowanych konferencjach, szkoleniach, warsztatach, kursach. Wpisy mogą dotyczyć konferencji naukowych, konferencji branżowych, firm oferujących organizację konferencji, jak również usług okołokonferencyjnych. W naszej bazie ogłoszenie mogą zamieścić również firmy szkoleniowe. Publikujemy informacje na temat szkoleń sprzedażowych, interpersonalnych, marketingowych, otwartych i zamkniętych, zawodowych. Z oferty mogą także skorzystać firmy oferujące usługi okołoszkoleniowe (na przykład transportowe, czy cateringowe). Wreszcie ofertę umieszczenia ogłoszenia kierujemy do obiektów konferencyjnych, szkoleniowych i hoteli. Nasz serwis konferencyjno-szkoleniowy jest na bieżąco aktualizowany. Odwiedzają go osoby ściśle ukierunkowane na zakup danej usługi, a więc szkoleń lub zainteresowane uczestnictwem w konferencji. Dodane ogłoszenie o konferencji lub szkoleniu powinno zawierać podstawowe dane organizator, opis szkolenia lub konferencji oraz termin. Portal Exante TC organizuje konferencje i szkolenia na obszarze całej Polski. Odbiorcami informacji zamieszczonych na stronie internetowej są studenci, doktoranci, środowisko akademickie i naukowe oraz przedstawiciele świata biznesu zainteresowani uczestnictwem w takich wydarzeniach jak szkolenie lub konferencja w charakterze uczestnika lub sponsora. Informacje o szkoleniach i konferencjach mogą dodawać uczelnie wyższe prywatne i publiczne, firmy organizujące konferencje lub szkolenia z całej Polski. Jeżeli jesteście Państwo organizatorami szkoleń lub konferencji zachęcamy do odwiedzenia portalu i zamieszczenia na nim swojego ogłoszenia o planowanych konferencjach i szkoleniach.

  Data dodania: 07 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • wysokiej jakości szkolenie żeglarskie Gdynia »

  Szkoła Żeglarstwa JUNGA to lider na naszym rynku żeglarskim. Oferujemy Państwu rejsy, czartery a oprócz tego profesjonalne szkolenia na stopnie żeglarskie. W naszej ofercie mamy m. in. szkolenie na patent jachtowego sternika morskiego, kurs na patent żeglarza jachtowego, kurs radiooperatora SRC, a także kurs z Morskich Technik Ratunkowych. Nasze lekcje wykonujemy w Gdyni, ale niektóre szkolenia, w tym kurs na patent jachtowego sternika morskiego, możemy przeprowadzać w toku rejsu, ale oraz w miejscach, które pokaże Klient. Zależy nam na zadowoleniu i Państwa satysfakcji, dlatego dokładamy wszystkich starań, tak aby ulepszać świadczonych przez nas usług. Namawiamy do odwiedzenia strony www. junga. pl, na której znajdziecie Państwo szczegółowe informacje nt propozycji szkoły. Namawiamy do skorzystania z naszych ofercie.

  Data dodania: 24 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • solidnie angielski Wrocław »

  Queen's School of English, to naprawdę wysoki standard nauki, odpowiednie a także indywidualne wszystkich uczniów a także nauka w ciekawych warunkach. Język angielski kierowany jest na bardzo różnorodnych poziomach, dzięki czemu każdy może wybrać propozycję, za sprawą której prędko oraz skutecznie poprawi swoje umiejętności językowe. Dzięki obecności native speakerów, każdy uczeń ma szansę porozmawiania z osobą, dla której angielski jest językiem ojczystym. W czasie zajęć wykorzystywane są różnorodne pomoce naukowe, dzięki czemu nauka jest interesująca. Angielski, to nie tylko wykształcenie języka, lecz również usługi związane z korekcją różnego rodzaju tekstów, a także tłumaczenia. Szkoła może pochwalić się uznanym wyróżnieniem, które świadczy o doskonałej klasy usług i również poziomie nauczania.

  Data dodania: 13 06 2018 · szczegóły wpisu »
 • GiganciProgramowania.edu.pl - programowanie dla dzieci Szczecin »

  Pragniesz zagwarantować swojemu dziecku jakościowe zajęcia, z jakich będzie zadowolone? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nauki programowania dla dzieci dostępną w szkole w Szczecinie. Uczymy tworzenia gier i programów komputerowych, aplikacji mobilnych i stron internetowych. Dzięki naszym kursom Twoje dziecko nie będzie miało kłopotów z poruszaniem się po cyfrowym świecie. Interesują Cię dodatkowe lekcje z programowania? W ofercie dostępnej w Szczecinie znajdują się semestralne oraz wakacyjne kursy kodowania dla dzieci szkół podstawowych i wyższych. Nauka programowania dla dzieci niesie ze sobą szereg korzyści, o jakich piszemy na łamach naszej firmowej strony. Gwarantujemy lekcje dostosowane do wieku oraz umiejętności kursantów. Zapewniamy znakomitą zabawę, jakiej efekty są nieocenione. Jeżeli pragniesz, aby Twoje dziecko nauczyło się logicznego myślenia i nie miało kłopotów w szkole, a kolejno w zawodowej przyszłości zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej szkoły.

  Data dodania: 17 08 2018 · szczegóły wpisu »
Reklamy Google