Angielski Online


Reklamy Google

Zasilanie awaryjne UPS

Zasilanie awaryjne UPS EPS System to występujący wiele lat na rynku polski producent agregatów prądotwórczych i kogeneracji. We współpracy z najwybitniejszymi na świecie producentami profesjonalnych silników i prądnic proponuje swoim nabywcom niezawodne agregaty zapewniające zamienne zasilanie w energię elektryczną i cieplną. Są to urządzenia małej, średniej i dużej mocy. W ofercie mieszczą się też zasilacze UPS, które dedykowane są do podtrzymywania zasilania urządzeń komputerowych zarówno tych małych jak i dużych serwerowni, systemów komunikacyjnych czy sprzętu medycznego. Kompetentni profesjonaliści zatrudnieni w EPS System gwarantują rzetelne poradnictwo techniczne, dobórjak również skompletowanie niezbędnego sprzętu, aż po dostawę i montaż oraz przepisowe podłączenie do instalacji. Proponują poza tym profesjonalny serwis. Służą pomocą przy wykonywaniu potrzebnych formalności pozwalających na wykonanie inwestycji. Firma gwarantuje też profesjonalne okresowe przeglądy oraz adaptację funkcjonujących już agreatów prądotwórczych.

Szczegóły strony epssystem.pl:

Podlinkuj stronę epssystem.pl:

Zasilanie awaryjne UPS

Odwiedziny robotów:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Usuwanie graffiti i antygraffiti kujawsko-pomorskie »

  Być może Ciebie też spotkała ta wątpliwa przyjemność i grafficiarze właśnie na Twojej elewacji dali upust swojej twórczości. Właściwie jest to jakiś grafomański bohomaz wymazany byle jak, jednakże jak się okazuje zmywanie graffiti domowymi sposobami jest nieskuteczne, a wręcz w wielu przypadkach przynosi dość zaskakujące skutki, np. aceton potrafi uszkodzić wiele materiałów. Zadzwoń w takiej sytuacji do nas - wykonujemy chemiczne usuwanie graffiti z każdej bez wyjątku powierzchni, korzystając przy tym oczywiście ze sprawdzonej, dedykowanej chemii, odpowiedniej do rodzaju podłoża. Dzięki temu usuwanie farby jest szybkie i skuteczne oraz, co bardzo ważne, bezpieczne dla ścian, tynków i elewacji Twojego obiektu. Wykonujemy czyszczenie graffiti z tynków, betonu, granitu, aluminium, szkła a nawet sidingu i wielu innych, delikatnych materiałów. Aby na przyszłość zminimalizować straty polecamy klientom zabezpieczenie antygraffiti, które ma za cel uniemożliwić związanie cząstek farby z podłożem, co czyni zmywanie graffiti dużo prostszym i tańszym. Obsługujemy całe kujawsko-pomorskie, niemniej najwięcej zleceń dostarcza nam największa w kujawsko-pomorskim Bydgoszcz (wliczając również Fordon), a także Toruń, Inowrocław, Włocławek i inne miejscowości regionu Kujaw i Pałuk. Chętnie obsługujemy także sąsiednie województwa a przy naprawdę dużych zleceniach operujemy na terenie całego kraju. Warto zdecydować się także na mycie elewacji, które realizujemy gorącą wodą z wydajnej myjki wysokociśnieniowej. Czyszczenie elewacji jest zarówno celem samym w sobie, jak również może stanowić przygotowanie do późniejszego malowania, gdzie wszystkie zanieczyszczenia i zabrudzenia oraz grzyby, glony i porosty zostały skutecznie usunięte. Dla wysoce wymagających klientów oferujemy także mycie dachów. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych jak i firmy, chętnie również spółdzielnie mieszkaniowe i wspólnoty. Posiadamy ubezpieczenie OC z tytułu prowadzonej działalności.

  Data dodania: 22 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Polskie Szkło »

  Zamawianie szkła jeszcze nie było takie proste,odwiedź serwis Polskie Szkło i wybierz element szklany który nada twojemu mieszkaniu futurystyczny wygląd.Polskie szklo to nie tylko szeroka gama usług to również minimalizacja kosztów transportu oraz czasu oczekiwania na towar.Polskie Szkło to kolejny krok w przyszłość.

  Data dodania: 07 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • ODŚNIEŻANIE Poznań dachów parkingów placów »

  Specjalizujemy się w odśnieżaniu parkingów, ciągów pieszych, dachów na terenach handlowych wielkopowierzchniowych. Naszą specjalnością jest również odśnieżanie dachów płaskich budynków publicznych. Wszystkie prace odśnieżające wykonujemy na terenie Poznania i okolic.

  Data dodania: 14 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Bramy segmentowe »

  Firma oferująca szeroki wybór bram garażowych zarówno do domów, jak i bram przemysłowych najwyższej jakości oraz w bardzo konkurencyjnych cenach. W ofercie drzwi garażowe różnych typów, między innymi bram segmentowe, uchylne, roletowe, również pełna automatyka do bram, dzięki której można obsługiwać je jeszcze wygodniej. Firma oferuje także usługi z zakresu stolarki otworowej, przygotowuje urządzenia na place zabaw oraz boiska, a także elementy małej architektury. Zapraszamy już teraz na stronę po więcej szczegółów dotyczących jej propozycji.

  Data dodania: 13 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wentylacja Warszawa »

  Zawiązując naszą firmę nie wiedzieliśmy dokładnie jak będzie za parę, lub kilkanaście lat wyglądała sytuacja na rynku. Współcześnie posiadamy już dość znaczne doświadczenie w tej dziedzinie i jesteśmy w stanie w dalszym ciągu optymalizować wszystkie nasze produkty. Dostępna u nas klimatyzacja jest w różnych rodzajach. Począwszy oczywiście od typu split, na miltisplit skończywszy. Rodzaje klimatyzatorów, które można u nas spotkać to między innymi: podłogowo-sufitowe, okienne, kanałowe i kasetowe. Jakiekolwiek z naszych urządzeń jest zawsze najlepszej jakości towarem. Każde z nich posiada niezbędne certyfikaty a także atesty unijne. Obojętnie czy jesteś naszym stałym, czy nowym klientem, każdy może liczyć na to, iż wykonamy także u niego instalację klimatyzacji. Jeśli nasze produkty ulegną awarii, zajmujemy się w dalszym ciągu ich serwisowaniem.
  Nasi specjaliści bardzo dobrze radzą sobie ze wszelakiego rodzaju reperacjami. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani, to skorzystajcie koniecznie z naszej oferty oraz zapoznajcie się z ofertami cenowymi. Serdecznie do tego namawiamy.

  Data dodania: 27 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Operat Wodnoprawny »

  Operator wodnoprawny to jeden z głównych dokumentów warunkujących wydanie pozwolenia wodnoprawnego. Operat wodnoprawny pozwala na wykonywanie działań, które mają wpływ na stan wód oraz całą gospodarkę wodno-przestrzenną. Operat wodnoprawny to jeden z głównych dokumentów warunkujących wydanie pozwolenia wodnoprawnego. Wystawiany jest przede wszystkim na potrzeby stworzenia:
  • Myjni samochodowych
  • Oczyszczalni ścieków
  • Stacji paliw
  • Różnego typu stawów, pomostów, elementów zagospodarowania przestrzeni wodnej
  • Ujęć wody podziemnej oraz powierzchniowej
  • Korzystania z budownictwa hydrotechnicznego, komunalnego, czy melioracyjnego
  • Przebudowy i zmiany koryta rzek czy potoków
  Operaty wodnoprawne może pisać każdy, jednak nie każdy to potrafi – powinno się mieć odpowiednie przygotowanie merytoryczne w zakresie gospodarki wodo-ściekowej oraz prawodawstwa. Przepisy szczegółowe podają co właściwie powinien zawierać ten dokument. Jeśli potrzebujesz profesjonalnej dokumentacji zgłoś się do naszej firmy!

  Data dodania: 17 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Serwis Maszyn budowlanych, »

  Jesteśmy spółką, która na rynku istnieje od przeszło 10 lat. Nasza oferta związana jest ze sprzedażą a także serwisem różnego typu maszyn budowlanych. Jesteśmy w stanie naprawić bardzo mnóstwa różnorakich sprzętu, które pracują na polskim rynku. Są to między innymi takie korporacji jak Deutz, Hatz, John Deer oraz dodatkowo multum innych. W naszej korporacji pracuje doświadczone grono specjalistów, którzy umieją podołać nawet najbardziej wybrednym zadaniom. Zachęcamy bardzo serdecznie do zaznajomienia się z ofertą naszej spółki. Jesteśmy przekonani, że każdy będzie w pełni zadowolony z oferty naszej spółki. Nasa oferta handlowa zawiera również narzędzia do młotów, narzędzia brukarskie, silniki spalinowe do sprzętu jak również wiele innych produktów.
  Wszystkie osoby zainteresowane naszymi produktami i współpracą serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź e-mailowego.

  Data dodania: 01 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • wysokiej klasy opony do wózków »

  Spółka AMB Wózki Widłowe specjalizuje się w dystrybucji oraz sprzedaży części zamiennych do wózków widłowych, ale nie tylko. Propozycja zawiera również części do ładowarek teleskopowych i również kołowych a oprócz tego innych maszyn budowlanych. Na klientów czekają tu zarówno towary cenionych marek, jak i również tych mniej znanych, lecz o sprawdzonych parametrach a oprócz tego jakości. Nabyć można między innymi osprzęt, rozruszniki, alternatory czy widły do wózków. Sklep dysponuje na dodatek szerokim asortymentem kół napędowych, osi, pierścieni, sprężyn czy łańcuchów. Na ofertę składają się na dodatek opony do wózków widłowych, fotele dla operatorów, rolki najazdowe a oprócz tego dużo więcej. Firma gwarantuje wysoką jakość wszystkich towarów a także ich szybką dostawę. Świadcząc jednocześnie usługi serwisowe, zapewnia rzetelną realizację każdego zlecenia.

  Data dodania: 25 11 2019 · szczegóły wpisu »
 • pełne szkolenia f-gazowe »

  Firma METALKO Sp. z o. o. Kujawsko-Pomorskie Centrum Szkoleń i również Certyfikacji to spółka z wieloletnim doświadczeniem. METALKO prowadzi fachowe i również specjalistyczne kursy chłodnicze. Od 2008 roku szkolenia prowadzone są pod patronatem Krajowego Forum Chłodnictwa w dziedzinie szkoleń i egzaminów personelu z dziedziny techniki chłodniczej, klimatyzacyjnej oraz pomp ciepła. Kursy umożliwiają zdobycie pełnej wiedzy i umiejętności w wielu specjalnościach. Np. mechanik urządzeń klimatyzacyjnych, mechanik urządzeń chłodniczych, czy maszynista chłodni. Istnieje również sposobność uzyskania uprawnień wymaganych od osób pracujących w branży klimatyzacji, chłodnictwa, oraz wentylacji. Na stronie internetowej przedsiębiorstwa dostępny jest obszerny opis usług, dane kontaktowe, plan szkoleń, ciekawa galeria i również liczne referencje.

  Data dodania: 11 12 2019 · szczegóły wpisu »
 • instalacje elektryczne hal magazynowych profesjonalnie »

  Firma działa na rynku budowlanym od wielu lat, zajmuje się kompleksowo i również profesjonalnie wykonywaniem swoich zadań. Zatrudnia wyłącznie doświadczonych fachowców w swej dziedzinie, którzy dokładnie oraz pieczołowicie spełniają swoje obowiązki, liczy się a w szczególności zadowolenie a także satysfakcja klienta. Przedsiębiorstwo jest jednym z najlepiej się rozwijających na terenie Częstochowy. Oferowana usługa dotyczy prowadzenia robót elektrycznych, budowania kopalń, obiektów hutniczych, przemysłowych. Zawiera w swoim zakresie roboty hydrauliczne, instalacje elektryczne różnego gatunku, i prace realizowane w budynkach mieszkalnych, szkołach, szpitalach oraz innych halach magazynowych. Oferta świadczy również usługę instalacji wodno-kanalizacyjnej, firma posiada swoją własną stronę internetową gdzie znaleźć można interesujące informacje a także zapoznać się z propozycją, jest warta polecenia.

  Data dodania: 31 08 2020 · szczegóły wpisu »
Reklamy Google