Angielski Online


Reklamy Google

Teatr Podkategoria: Teatr

 • Preparaty na odchudzanie »

  Nasz blog został stworzony z myślą o ludziach którzy potrzebują pomocy z zakresu odchudzania, suplementów diety, preparatów na odchudzanie, zdrowego odżywiania czy dobrania odpowiedniego treningu fizycznego dla siebie. Znajdziesz u nas wiele przydatnych informacji na ten temat które później z powodzeniem możesz wykorzystać w trakcie tworzenia swojej diety, indywidualnego planu żywieniowego czy tworzenia planu treningowego. Nowe artykuły będą się pojawiały systematycznie a każdy z nich będzie dokładnie przeanalizowany żeby wszystkie informacje pojawiające się na blogu były jak najbardziej profesjonalne.Masz jakiś pomysł i chcesz także dołożyć swoją cząsteczkę wiedzy do naszego portalu napisz do nas na pewno odpowiemy. Każda sugestia od Państwa będzie rozważona.Nie pozostaje mi nic innego jak zaprosić wszystkich do odwiedzenia naszego serwisu.

  Data dodania: 09 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • MZL - Leżajsk »


  Muzeum Podkarpacie znajduje się w środku Powiatu w XVIII wiecznym Dworze Starościńskim. Docelowa ekspozycja, ukazuje historię, tradycję, kulturę, życie zwyczajne, czasy wojen i przemian społeczno-gospodarczych, zachodzących na Ziemi Leżajskiej na przestrzeni wieków. Ekspozycja przedstawia przeplatające się wspólne dzieje mieszkańców Ziemi Leżajskiej na przestrzeni czasu .

  Nierozłącznie w historię Leżajszczyzny zapisane jest również ekspozycja zabawkarstwa, które swoją tradycją sięga XVIII wieku. Zabawki drewniane kreowane własnoręcznie takie jak: fujarki, motyle i ptaki klaskające skrzydłami czy dziobiące kurki i koguty są elementem centralnej ekspozycji Muzeum Ziemi Leżajskiej . Z Gruntem metropolii związane jest browarnictwo, które swoją długoletnią tradycją sięga roku 1525. W tym właśnie roku Zygmunt I Stary przekazuje dekret tworzenia piwa oraz zezwala na wybudowanie pierwszego browaru przy pałacyku. Ekspozycja Browarnictwa mieszcząca się w budynku płn ? wsch Zespołu Dworu Starościńskiego, przedstawia historię piwa, proces jego tworzenia, eksponaty związane z browarnictwem oraz nagrody które zdobył leżajski browar. Turyści mają okazje obejrzeć film przedstawiający bogatą historię piwa i Powiatu Leżajskiego. Działalność Muzeum dodają uroku liczne ekspozycje czasowe . prelegenty, seminaria popularno naukowe, oraz reprodukcje . Dla dzieci z Powiatu Leżajskiego, muzeum organizuje lekcje muzealne połączone warsztatami garncarskimi . Lekcje te maja na celu wprowadzić młodym mieszkańców Leżajszczyzny w tematykę muzealną . Obok Stalowa Wola, .

  Data dodania: 29 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Taniec z ogniem »

  Przedsiębiorstwo Agencja Medialna YOMA od dziesięciu lat zajmuje się realizacją oprawy artystycznej oraz animatorskiej dla wszelkiego gatunku wydarzeń. Nasze usługi oferujemy przede wszystkim organizatorom eventów pracowniczych, pikników rodzinnych, imprez integracyjnych, eventów marketingowych, i organizatorom wystaw, targów, imprez plenerowych, tematycznych, eventów dla czereda i również wielu innych. W naszej propozycji zawarte są w szczególności pokazy tańca ze światłem, tańca z ogniem, tańca ze światłem ultrafioletowym, a w dodatku piaskowe animacje oraz świetlne animacje, pokazy fajerwerków, pokazy laserowe. Między atrakcji animatorskich wyróżniamy także pokazy barmańskie, akrobatyczne, pokazy iluzjonistyczne, pokazy baniek mydlanych, i również inne atrakcje, które spodobają się szczególnie dzieciom – klauni, kuglarze, szczudlarze, mimowie, malowanie buziek, zabawy ruchowe, warsztaty i wiele innych.

  Data dodania: 14 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • bialkatatrzanska.turystyka.pl »

  Białka Tatrzańska o niezwykle ciekawym otoczeniu.
  Białka Tatrzańska to w rzeczy samej niewielka wioska, znana na całą Polskę, a i nie tylko. Białka Tatrzańska, to góralska wieś o niezwykle ciekawym środowisku geograficznym, położona w województwie małopolskim. Zlokalizowana blisko Tatr Polskich oraz Słowackich, znajduje się 15 km od Nowego Targu, a 20 kilometrów od Zakopanego. Wieś o zabudowie ulicowej rozciąga się na długości 8 kilometrów. Najwyżej położonym terenem Białki Tatrzańskiej jest Kaniówka (725 m n. p. m.). Grunty położone na Grapie, czyli bliżej Przełomu Białki, znajdują się na wysokości 650 m n. p. m. Zabudowa wsi rozpościera się na długości doliny rzecznej, miejscami szerokiej na 1,5 kilometrów, czynnej na południe ku Tatrom Bielskim. Miejscowość leży pomiędzy Wierchami wznoszącymi się powyżej 900 m n. p. m. Należą do nich: Wierch Koszarków (969 m), Wierch Jankulakowski (934m), Wysoki (947 m), Kustwański i Kotelnica (917 m n. p. m). Białka Tatrzańska nocleg poza wyciągami mamnóstwo różnych atrakcji, m.in. liczne restauracje, w których można wysłuchać góralskiej muzyki, występuje tam lodowisko - wrotkarnia, boiska do piłki nożnej, dyskoteki, itd.

  Data dodania: 27 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Historia Polski - Bolesław Krzywousty, Władysław Łokietek, Władysław Jagiełło »

  Piastowie to pierwsza rodzina władców, która rządziła państwem polskim. Do tej dynastii należało wielu wielkich monarchów.Warto tutaj wspomnieć, takich monarchów jak: Mieszko I, Kazimierz Wielki czy Władysław Łokietek.Tym władcom zawdzięczamy potęgę Polski. Historia Polski, to interesująca dziedzina nauki, a Piastowie są jej nierozerwalną częścią.Pamiętajmy o monarchach i o ich działaniach.Bądź dumny, że jesteś Polakiem.

  Data dodania: 19 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalne filmowanie hd lustrzankami »

  Pamiątka jaką jest film ślubny to zapamiętanie uczuć i emocji asystujących Państwu w tym ważnym dniu ślubu. Portal ten zaistniał, aby usprawnić Państwu wybór bardzo dobrego kamerzysta na ślub i wesele. Film z wesela jest jak najbardziej profesjonalny.

  Oferujemy oryginalną i niezawodną jakość filmów przy użyciu cyfrowych lustrzanek oraz profesjonalnych kamer HD. Filmowanie hd lustrzankami to wyśmienita jakość. Nasze filmy tworzymy z pasją, planem i zaangażowaniem. Wszelkie filmy zdajemy dla Pary Młodej na nośnikach zewnętrznych.

  Data dodania: 14 01 2013 · szczegóły wpisu »

Teatr - nowa strona:

Adres:

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Teatr

Reklamy Google