Angielski Online


Reklamy Google

Strony związane z hasłem 'angielski wrocław':

 • Hiszpański dla dzieci Wrocław »

  Bieżąca odsłona strony internetowej szkoły Simply Speaking namawia do przyjrzenia się ofercie, jaką stworzyła szkoła Simply Speaking, a ma w ofercie m.in. kurs hiszpański dla dzieci. Jedną z dziedzin, którymi para się szkoła języków obcych Simply Speaking są specjalistyczne tłumaczenia na zlecenie ? oprócz tego szkoła językowa zapewnia klasyczne kursy językowe, kursy językowe skierowane do dzieci a także kursy skierowane do pracowników firm. Spośród sugerowanych języków warto wymienić następujące: angielski, hiszpański, polski jako obcy i włoski.

  Data dodania: 27 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia techniczne - język angielski »

  Jesteśmy firmą zajmującą się profesjonalnymi usługami tłumaczeniowymi
  zapewniamy terminowość realizacji zleceń, wysoką jakość merytoryczną oraz całkowitą poufność powierzonych nam materiałów. W przypadku tłumaczeń tekstów przeznaczonych do druku zapewniamy jeszcze korektę dokonywaną przez osobę posługującą się danym językiem na co dzień.
  Poza tłumaczeniami pisemnymi tłumaczymy również konsekutywnie i symultanicznie.

  Data dodania: 11 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Wrocław »

  Jeśli nauka lub szlifowanie języka angielskiego we Wrocławiu to tylko z lektorami Centrum Języków Obcych Moose. Nasi lektorzy dojeżdżają do uczniów świadcząc indywidualne zajęcia. Przygotowują autorski program nauczania, który najlepiej odpowiada na zapotrzebowanie ucznia. Kładziemy szczególny nacisk na konwersację na poszerzanie zasobu słów. Chcemy nauczyć naszych uczniów myślenia po angielsku. Naszym zadaniem jest osiągnięcie takiego efektu by uczeń bez skrępowania mógł porozmawiać z kelnerem w Edynburgu czy Londynie. Ponad dwudziestoletnie doświadczenie pozwoliło wypracować nam bardzo efektywne metody, które są stale modyfikowane pod okiem metodyków. Nasi doświadczeni lektorzy prowadzą zajęcia na każdym poziomie zaawansowania - prowadzimy kursy przygotowawcze do egzaminów, udzielamy korepetycji uczniom szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich oraz uczymy języka angielskiego od podstaw.

  Data dodania: 31 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz przysięgły języka angielskiego Wrocław »

  Od zawsze naszą pasją były języki obce, a w szczególności język angielski. Dlatego też firma English Connection powstała z połączenia pasji i chęci do pomagania. Nasza firma skupia się zarówno na tłumaczeniach zwykłych, jak i przysięgłych. Zajmujemy się tłumaczeniami z różnych dziedzin, takich jak: marketing,, medycyna, ubezpieczenia, prawo, finanse, bankowość, rachunkowość, ekonomia, publicystyka oraz wiele innych. Odnosząc się do tłumaczeń przysięgłych, proponujemy Państwu usługi translacji wszystkich dokumentów, opinii prawnych, aktów notarialnych, wyciągów z rejestru, dokumentacji bankowej, świadectw ukończenia uczelni wyższych i innych. Naszą mocną stroną jest fachowość, świadczonych przez nas usług oraz terminowość i całkowita poufność treści powierzonych nam informacji i dokumentów. Oferta świadczonych przez nas usług skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak również do firm i organizacji. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 01 04 2015 · szczegóły wpisu »
Reklamy Google