Giełda Bitcoin i Litecoin

Reklamy Google

Strony związane z hasłem 'angielski':

1 · 2 · następna strona »
 • Szkoła angielskiego »

  Znalezienie pracy, która może nam dać pełną satysfakcję nie będzie prostym tematem. Przeglądając oferty od różnych pracodawców, można trafić na takie oczekiwania, o których wręcz by się nie śniło. Jednym z nich będzie bardzo dobra umiejętność przynajmniej jednego obcego języka. W obecnej codzienności będzie to niezbędny warunek, dlatego nauka języka angielskiego staje się niezbędna. Tym językiem bowiem zaczyna się posługiwać najwięcej ludzi na całym świecie, stąd przeważnie należy znać go w komunikatywnym stopniu. Jest to oczywiście niezbędne minimum, gdyż z reguły umiejętność ta będzie musiała być na wysokim stopniu zaawansowania, by móc swobodnie dogadać się z obcojęzycznymi kontrahentami czy współpracownikami. Z reguły nauka języka angielskiego może przebiegać na różne sposoby. Część osób decyduje się na sposób tradycyjny, a więc chodzenie na zajęcia do językowych szkół lub korepetycje z lektorem. Ci, którzy nie mają wolnego czasu na tego typu zajęcia, stawiają na to, co daje im indywidualna nauka języka angielskiego w mieszkaniu. Do takiego nauczania potrzeba jednak wielkiej systematyczności. Bowiem trzeba zasiadać do nauki regularnie i systematycznie, bo jedynie wówczas przyniesie to korzyści

  Data dodania: 02 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Angielski online »

  Szkoła Języków Obcych English Best od lat zajmuje się profesjonalną edukacją językową. Skuteczność i profesjonalizm naszych kursów docenili kursanci indywidualni jak i firmy. W naszej ofercie znajdują się zarówno kursy dla małych dzieci, jak i dla młodzieży oraz dorosłych. Stawiamy na najnowocześniejsze i najskuteczniejsze metody nauczania, opatrzone licencją Metody Bezpośrednie. Za pomocą Metod Bezpośrednich efektywnie i szybko uczymy nie tylko języka angielskiego, ale także niemieckiego, włoskiego i hiszpańskiego. Stawiamy przede wszystkim na aktywną komunikację (mówienie i słuchanie), dzięki czemu w bardzo krótkim czasie kursanci potrafią skutecznie się porozumiewać w danym języku.
  Kursy prowadzimy w naszej głównej siedzibie oraz w kilku przedszkolach w Rudzie Śląskiej, w placówce w Bytomiu, a także za pośrednictwem Internetu i Skype.
  Zapisy na kursy prowadzimy cały rok. W czasie kursów oferujemy darmowe zajęcia z Native Speaker? em oraz darmowy dostęp do Platformy Internetowej (kurs Direct English). Małe grupy (6-10 os. ), komfortowo wyposażone klasy oraz profesjonalna kadra lektorska pozwalają na szybkie i bezstresowe opanowanie materiału. Dodatkowo niskie ceny i przejrzyste warunki zapisów czynią naszą ofertę dostępną dla każdego.

  Data dodania: 01 02 2018 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła angielskiego Warszawa »

  Szkoła angielskiego Warszawa - serdecznie zapraszamy na zawodowe wykłady języków obcych. Angielski Warszawa to nasza specjalność. Studium Języków Obcych od 1990 r. zaprasza do nauczania języków obcych na wszelkich stopniach. Proponujemy kursy języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, rosyjskiego, oraz polskiego dla obcokrajowców. Programy kursów dostosowane są do norm Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego. Lokalizacja - Nasze Studium Języków Obcych mieści się w Warszawie, przy ul. Żelaznej 41 lok. 7 / róg ul. Siennej (Kamienica pod Strzelcem - patrz mapka). Skąd czerpiemy - Przez wiele lat Studium pod patronatem Fundacji kooperowało ze Studium Języków Zagranicznych Polskiej Akademii Nauk, stopniowo poszerzając swoje pracowanie i uzyskując następnych podróżnych. W środku - Dostarczamy najwyższy poziom kursów, zawodowych lektorów, nowoczesne pomoce naukowe, a także cudowną, motywująca do nauczania atmosferę zajęć. Polish for foreigners - nauczymy polskiego każdego! Kurs językowy warszawa trwa krótko i solidnie! Nasza szkoła językowa warszawa odróżnia się na tym tle. Szkoła językowa warszawa - SJO UNO, wybierz na jakość - wybierz ekspertów. Multimedia - Posiadamy dwie supernowoczesne pracownie komputerowe. Nauczanie jest aktywnie wspomagane technikami multimedialnymi. Wygodna wiedza - instruujemy w 5 - 10 osobowych grupach oraz indywidualnie.

  Data dodania: 19 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • angielski z dojazdem bydgoszcz »

  Języki obce są dla naszych dzieci tak naprawdę najważniejsze ponieważ to aktualnie dzięki nim w późniejszym czasie będą miały większe szanse na osiągnięcie sukcesu. Jednak jeżeli już chcemy nauczyć się języka to powinieneś inwestować w wysokiej klasy angielski dla dzieci. W ten sposób nasze młode pociechy będą miały znacznie łatwiejszy start. Jedną z metod na naukę języka jest zamówienie korepetytora, który będzie uczył u Ciebie w domu. Angielski z dojazdem jest jedną z całkiem niezłych sposobów a przede wszystkim dość wygodnym sposobem na naukę tego języka. Kurs języka angielskiego powinien być bez wątpienia dostosowany do poziomu każdej osoby, która jest zainteresowana tym kursem. W każdym momencie należy wybierać rozwiązania, które są odpowiednie dla Ciebie. Znakomity nauczyciel to podstawa sukcesu dzięki czemu z całą pewnością osiągniesz sukces.

  Data dodania: 29 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • angielski ruda slaska »

  Interesują Cię języki obce? Chcesz nabyć umiejętności efektywnej komunikacji? Nasza szkoła prowadzi kursy językowe w zakresie najbardziej rozchwytywanych języków. Oferujemy naszym kursantom dogodne sposoby płatności ratalne lub jednorazowe oraz najkorzystniejsze ceny na rynku przy zachowaniu wysokiej skuteczności naszych kursów.Zapisz się już dziś na kurs wybranego języka. Wypełnij nieodpłatnie test kwalifikacyjny, skorzystaj z naszej porady i dołącz do dostosowanej dla siebie grupy, lub rozpocznij naukę w systemie indywidualnym. English Best zapewnia profesjonalną i miłą kadrę lektorów, każdy z nich posiada wykształcenie językowe oraz staranne przeszkolenie w bezpośrednich metodach nauczania.

  Data dodania: 17 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Nauka angielskiego »

  Poszukujesz możliwości nauczenia się języka angielskiego? Należy skorzystać z pomocy strony, dzięki której odnajdziesz możliwość nauki języka obcego. Język angielski językiem przyszłości co powoduje że musimy go znać na dobrym poziomie. Nauka angielskiego w ogóle nie musi być trudna jeśli tylko korzystamy z pomocy szkoły językowej, jaka pomoże nam w opanowaniu takiego języka na różnych poziomach. Jeżeli tylko jesteśmy zaciekawieni tego typu edukacją języka trzeba dokonać wyboru odpowiedniej szkoły językowej albo rozpocząć edukację języka online. Strona czynna jest dla każdego zainteresowanego przez cały czas i możemy z niej korzystać bez żadnych ograniczeń.

  Data dodania: 18 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • kursy jezykowe ruda slaska »

  Nasza Szkołą już od 2006 roku prowadzi kursy indywidualne oraz grupowe w zakresie nauki języków obcych. Prowadzimy zajęcia metodami bezpośrednimi. W swojej ofercie posiadamy również metody dostosowane do potrzeb tych młodszych kursantów - Talking Kids. Dzięki naszym metodom nauki w łatwy i przyjemny sposób poszerzysz swoją wiedzę i znajomość interesującego Cię języka.

  Data dodania: 17 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • angielski Szczecin »

  Przedstawiamy Państwu nową koncepcję szkoły językowej Angielski Szczecin Anglonauka. Oferujemy kursy języka angielskiego specjalną metodą, dzięki której skutecznie i szybko nauczą się Państwo mówić po angielsku. Nasze lekcje indywidualne zapewniają optymalne warunki do konwersacji a specjalne materiały pozwalają na szybkie opanowanie języka. Szkoły Językowe Szczecin Anglonauka zaprasza na kursy.

  Data dodania: 18 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fachowe tłumaczenia »

  Pierwsze Biuro Tłumaczeń występuje na rynku od 2000 roku i oferuje profesjonalne przekłady angielskie, hiszpańskie, francuskie, niemieckie, niderlandzkie, włoskie, rosyjskie i ogólnie wszystkie języki europejskie plus arabski, chiński, japoński, koreański, turecki. Dla każdego z tych języków możemy zaproponować przekłady "native", tj. na język ojczysty tłumacza. Tłumaczenia "native" są normą w krajach rozwiniętych, ale w gospodarkach rozwijających się, jak w Polsce, przekłady często są wykonywane na język wyuczony tłumacza, gdyż klienci nie są gotowi do płacenia stawek typowych dla tłumaczeń w krajach zamożnych, jak np. Norwegia albo Holandia. Przekłady na język obcy są zawsze ułomne. O ile można z nich korzystać w sytuacji gdy odbiorca przekładu jest żywotnie zainteresowany treścią, i zatem skłonny do dodatkowego wysiłku umysłowego związanego ze zrozumieniem tekstu, to tego rodzaju przekład tekstu marketingowego, lub innego, w którym to autor jest zainteresowany aby czytelnik przeczytał go, zawsze kończy się katastrofą. Oferujemy też tłumaczenia techniczne wykonywane przez inżynierów i tłumaczenia prawne przygotowywane przez prawników. Mniej prestiżowe zajęcie to tłumaczenia samochodowe,

  Data dodania: 03 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • tłumaczenia angielski »

  Oferujemy Państwu fachowe tłumaczenia językowe. Akcent to obietnica wysokiej klasy tłumaczeń. Cechuje nas przede wszystkim dbałość o najwyższą jakość, terminowość i dokładność. Oferujemy początkową staranną wycenę każdego tekstu, przewidujemy czas tłumaczenia oraz koszt. Stawiamy na błyskawiczną i łatwą komunikację z każdym Odbiorcą. Umożliwiamy bardzo sprawną i bardzo bezpieczną współpracę mobilną. W przypadku dokumentów poufnych, dostarczamy je bezpośrednio do Klientów. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług: tłumaczenia www.tlumaczymy.biz. Do widzenia.

  Data dodania: 18 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Hiszpański dla dzieci Wrocław »

  Bieżąca odsłona strony internetowej szkoły Simply Speaking namawia do przyjrzenia się ofercie, jaką stworzyła szkoła Simply Speaking, a ma w ofercie m.in. kurs hiszpański dla dzieci. Jedną z dziedzin, którymi para się szkoła języków obcych Simply Speaking są specjalistyczne tłumaczenia na zlecenie ? oprócz tego szkoła językowa zapewnia klasyczne kursy językowe, kursy językowe skierowane do dzieci a także kursy skierowane do pracowników firm. Spośród sugerowanych języków warto wymienić następujące: angielski, hiszpański, polski jako obcy i włoski.

  Data dodania: 27 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoły Językowe Kraków »

  Centrum języków obcych Poliglota zaprasza na naukę języków obcych. Z naszą kadrą opanujesz słownictwo i gramatykę języka obcego błyskawicznie i za niewielką opłatą. Mamy w swojej ofercie kursy na różnych poziomach zaawansowania. Zapewniamy świetną kadrę nauczającą i niezwykle atrakcyjne ceny. Oferujemy możliwość wyboru nauki grupowo lub indywidualnie. W ofercie także kursy wakacyjne, możliwość wycieczki za granicę i nauki w miejscu, w którym nauczany język jest językiem ojczystym. Przeprowadzamy kursy dla przedsiębiorstw i instytucji. Atrakcyjne upusty dla ponadprzeciętnej ilości uczestników. Chcesz poprawić swoją znajomość języka obcego? Nie zwlekaj! Ze szkołą językową Poliglota nauka będzie ciekawa, prosta i miła.

  Data dodania: 01 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • szukam korepetycji »

  Szukasz świetnych korepetycji dla swojego dziecka? Od razu poznaj się z prezentową przygotowaną stroną online na której wyszukasz dobrych i kompetentnych nauczycieli którzy z chęcią podzielą się swoją wiedzą i udzielą twojemu dziecku niedrogich korepetycji! W ofertach znajdziesz nie tylko korepetycje angielski ale i także wielu przeróżnych korepetycji! Skończ z zamieszczaniem ogłoszeń choćby takich jak szukam korepetycji ? pozwól sobie zapoznać się z przedstawioną ofertą! Korepetycje które wam gwarantujemy są niedrogie i świetnie przygotowane!

  Data dodania: 25 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • kursy jezykowe ruda slaska »

  Zapraszamy chętnych pragnących zdobyć umiejętność komunikacji w obcych językach do zapoznania się z naszą ofertą kursów. Jesteśmy nowoczesną i sprawnie prowadzoną szkołą językową w Rudzie Śląskiej. Prowadzimy zajęcia grupowe i indywidualne w zależności od waszych potrzeb. A niezależnie od tego czy uczysz się z grupą czy samemu z lektorem ? każde zajęcia prowadzimy rewelacyjną metodą Direct.

  Data dodania: 02 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Rzeszów »

  mobile ENGLISH to szkoła językowa zajmująca się organizowaniem indywidualnych zajęć z języka angielskiego w domach i miejscach pracy naszych Słuchaczy. Zajęcia mogą odbywać się od poniedziałku do niedzieli w godzinach 7-22. Angielski w Rzeszowie oferują obecnie tylko szkoły stacjonarne . Nauka w szkole stacjonarnej w grupie 20 osobowej nigdy nie przyniesie rezultatów jakimi są korepetycje z angielskiego rzeszów ! Sprawdź nas już dziś ! Szkoły angielskiego w rzeszowie obiecują cuda, my obiecujemy rezultaty !

  Data dodania: 20 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • nauka angielskiego »

  Znajomość angielskiego może się przydać
  Aktualnie w większości ogłoszeń o pracę wśród wymagań stawianych kandydatom jest znajomość języka zagranicznego. Zazwyczaj tym wymaganym językiem jest hiszpański. Z czego to wynika? W dużej mierze z dołączenia Polski do Unii Europejskiej i tym samym otwarcia granic. Nasze kontakty z Wielką Brytanią jako krajem unijnym są coraz lepsze, coraz większa ilość ludzi wyrusza do pracy na wyspy. Coraz częściej też można natknąć się na ogłoszenia firm, w których pracuje się w międzynarodowym środowisku, w którym język angielski jest konieczny do normalnej komunikacji. Dlatego też angielskiego uczy się dziś od najmłodszych - przedszkolnych lat. Niektórzy rodzice nawet inwestują już w swe pociechy w wieku niemowlęcym: coraz częściej można natknąć się na oferty nauki języka angielskiego niemowląt. Nieraz angielski nie jest w oczach pracodawcy jakimś wyjątkowym atutem, ale warunkiem koniecznym. Poniektórzy wymagają także znajomości drugiego języka obcego - bez wątpienia zależy to od rodzaju wykonywanej pracy.

  Data dodania: 21 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia techniczne - język angielski »

  Jesteśmy firmą zajmującą się profesjonalnymi usługami tłumaczeniowymi
  zapewniamy terminowość realizacji zleceń, wysoką jakość merytoryczną oraz całkowitą poufność powierzonych nam materiałów. W przypadku tłumaczeń tekstów przeznaczonych do druku zapewniamy jeszcze korektę dokonywaną przez osobę posługującą się danym językiem na co dzień.
  Poza tłumaczeniami pisemnymi tłumaczymy również konsekutywnie i symultanicznie.

  Data dodania: 11 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła językowa Grodzisk Mazowiecki - www.omegaschool.pl »

  Na terenie Grodziska Mazowieckiego rozpoczęliśmy działalność w 2002 roku od szkoleń dla dzieci i dorosłych z języka angielskiego. Dziś uczymy 4 języków (angielskiego, francuskiego, niemieckiego i włoskiego) na wszystkich poziomach zaawansowania.Stopniowo dostosowaliśmy się do potrzeb naszych słuchaczy, rozbudowaliśmy naszą ofertę o kursy konwersacyjne, przygotowujące do egzaminów, branżowe dla firm.
  Nauka języka w Szkole może trwać z różną intensywnością i częstotliwością zajęć w ciągu roku. Najczęściej są wybierane kursy roczne zorganizowane na zasadzie 2-ch spotkań po 2 godziny lekcyjne w tygodniu, ale są też wersje weekendowe - jedno spotkanie w tygodniu w soboty lub piątki. Jeśli chcesz przyspieszyć naukę języka, to warto skorzystać z bardziej intensywnych wersji zajęć, gdzie spotkania odbywają się kilka razy w tygodniu.
  Serdecznie zapraszamy!!!

  Data dodania: 02 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • korepetycje Kraków - matematyka angielski niemiecki polski matura »

  korepetycje Kraków tu wyszukasz nauczycieli z miasta Krakowa. Możesz zamieszczać ogłoszenie z korepetycjami. Tu wyszukasz korepetycje dla Siebie, dla Swojego dziecka.Popatrz Sam korepetycje Kraków Także istnieje możliwość aby korepetytorzy mogli zamieszczać swoje korepetycje do bazy korepetytorów w Krakowie. Taki wpis na stron umożliwia na dotarcie do rzeszy studentów uczni którzy pragną uczyć się. Korepetycje skierowane są do wszystkich grup wiekowych. Kursy na wszystkich poziomach zaawansowania, Kursy także można wyszukać z prawie każdego przedmiotu, w każdym mieście. Korepetycje z przedmiotów takich jak: język polski, język angielski, chemia, W.O.S i wiele innych.

  Data dodania: 02 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • niemiecki »

  W dzisiejszych czasach jedną z istotniejszych kwestii, jeżeli chodzi o edukację jest oczywiście nauka języków, co wszak jest oczywiste już nawet dla małych dzieci. Naturalnie zawsze podczas edukacji poszczególnych uczniów nierzadko musimy przypominać, że to właśnie języki obce są wręcz paszportem do przyszłego zatrudnienia. Kiedy już jednak nasze dziecko zrozumie jak doniosła jest w naszym życiu nauka języków wówczas pozostanie nam tylko znalezienie właściwej firmy oferującej uzyskanie takowej wiedzy. Można tutaj więc zaznaczyć, że aktualnie nie będzie to sporym problemem, ponieważ zdjęcia ślubne wrocław jak się okazuje ogólnie aby znaleźć usługi tego sortu jak nauka języków wystarczy tylko włączyć notebooka. Wpisujemy później w google odpowiednie frazy i oczekujemy na rezultaty wyszukiwania, jakie zaprowadzą nas do szkół językowych.

  Data dodania: 30 06 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »
Reklamy Google