Angielski Online


Reklamy Google

Strony związane z hasłem 'dowcipy':

 • Strona prywatna »

  Pipek, moja ksywka ? jasne jest, więc czemuż wybrałem ten adres internetowy mej strony własnej. Nazywam się Spychała, wywodzę się z niewielkiego miasteczka jakim jest Obrzycko. Położone ono jest przy wpłwywie Samy do Warty, w odległości ok. 45 kilometrów na płn.-zach. od Poznania i 12 kilometrów na północ od miasta Szamotuły. Znajdziesz tu dane krótkie o mnie, namiar do mnie, zdjęcia i inne. Też tu jest także duży pakiet maksym, przysłów, powiedzeń i dowcipów. Chcesz dzierżyć wyższą położenie w wyszukiwarkach to jest tu także automatyczna wymiana linków ze stroną prywatną. Serdecznie zapraszam do odwiedzin strony.

  Data dodania: 27 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Iwany.pl - Rosja to stan umysłu, rosyjskie demotywatory, piękne Rosjanki »

  Rosja to nie tylko kraj, ale także stan umysłu i ogarniesz go tylko z Nami. Najśmieszniejsze obrazki, przerażające
  fotki, ciekawe video, sexowne Rosjanki - wszystko tylko w serwisie www.iwany.pl
  Zobaczysz jak lansują się Rosjanki, jak ubierają, jakie fotki sobie strzelają i wrzucają do sieci. Zabierzemy Cię w podroż do czasów ZSRR - obejrzysz jak żyli wtedy ludzie i jak się
  bawili. Wszystko co najśmieszniejsze w internecie na wschód od Bugu - znajdziesz w tym serwisie. Rosyjskie demotywatory przetłumaczone na język polski i setki zabawnych fotek. ZAPRASZAMY

  Data dodania: 19 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Śmieszne zdjęcia »

  Portal w całości przeznaczona poprawie humoru. Na stronie znajdują się setki, jeśli nie tysiące prześmiesznych fotomontaży, ilustracji, dowcipów i filmików. Wszystko to po to aby zapewnić zabawę naszym gościom. Wystarczy wyłącznie parenaście minut aby poprawić sobie w tym miejscu nastrój. Jesteśmy pewni iz nawet największy ponurak wykrzywi twarz w uśmiechu odwiedzając naszą stronę. To właśnie w tym miejscu rozpoczęły swoją przygodę fotki takie jak: "stanowisko pracy", "jak to możliwe", czy też "wyłudzenie pieniędzy". Nie czekaj ani chwili dłużej i przystąp do nas by uśmiech na dobre zagościł na twojej twarzy.

  Data dodania: 12 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Serwis z Humorem »

  Witryna dzięki której możesz dodawać zabawne filmiki z Internetu, zabawne zdjęcia, swoje opowiadania, też kawały. Całość bacznie wyselekcjonowane, banalna nawigacja. Przez cały czas świeżutkie materiały, humor w najlepszym wydaniu. Największy wkład w rozwój stroniuni mają sami ludziki, to dzięki nim na stronce dodawane są zabawne nowe zdjęcia, zabawne filmiki, opowiadania i kawały. Masz szanse oceniać i komentować treści, też korespondować z innymi użytkownikami na stronie. Wyszukujemy wciąż prasę w przeszukiwaniu najzabawniejszych informacji. Mamy duży zbiór pojechanych fotek, kawałów i zabawnych filmów. U nas spędzisz chwile, których nigdy nie zapomnisz, super przyjemność, nuda już więcej Cię nie dopadnie! Najzabawniejszy humor i najzabawniejsze filmiki, kawały i śmieszne zdjęcia w Internecie!

  Data dodania: 16 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • strona »

  Co dzień porcji śmiechu nie zawsze dodaje nam życie, więc czasami trzeba sobie pomóc i znaleźć coś, co nas rozbawi. Zwykle są to różnorakiego rodzaju dowcipy (np. kawały bez sensu), które najłatwiej jest znaleźć w kolorowych gazetach codziennych, w krzyżówkach albo zwyczajnie w gazetach do tego przeznaczonych. Jednakże jeszcze szybciej odnajdziemy je za pomocą Internetu. Na witrynie internetowej rechot.com można odnaleźć więcej niż 300 stron z kawałami, jakie zamieszczać ma możliwość każda zarejestrowana osoba. Na tej stronie www można zamieszczać kawały z kategorii jak przykładowo dla dorosłych, różnorakie odmienne, bez sensu czy o studentach. A więc każdy znajdzie konkretne śmieszne kawały dla siebie, które polepszą nastrój na cały dzień albo i na cały rozpoczynający się tydzień.

  Data dodania: 06 05 2013 · szczegóły wpisu »
Reklamy Google