Angielski Online


Reklamy Google

Strony związane z hasłem 'edukacja':

 • Vulcan - arkusz organizacyjny »

  Vulcan jest twórcą oprogramowania dla szkół. Aplikacje te wspierają kierowanie placówkami na różnych poziomach. Jest to przetestowane i oryginalne oprogramowanie komputerowe, które wdrażane jest przez najlepszych specjalistów. Sprawdź jak proste jest układanie planu lekcyjnego, zobacz jak prosto można zarządzać stopniami za sprawą e-dziennika. Więcej informacji:
  http://www.vulcan.edu.pl/dla_szkol/optivum/arkusz/Strony/wstep.aspx
  http://www.vulcan.edu.pl/dla_szkol/optivum/DzienniklekcyjnyOptivumNET/Strony/Dziennik_lekcyjny_Optivum.aspx
  http://www.vulcan.edu.pl/dla_szkol/optivum/plan_lekcji/Strony/wstep.aspx

  Data dodania: 28 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoły policealne »

  Już dzisiaj odwiedź naszą stronę oraz zapisz się do szkoły policealnej. Szkoły policealne stanowią znakomitą opcję dla studiów wyższych bowiem pozwalają na osiągnięcie gruntownej wiedzy w krótkim czasie. Szukając swojej drogi zawodowej warto poznać ofertę szkół policealnych. Odszukaj wymarzoną szkołę policealną po kryterium kierunku. Najlepszy portal o tematyce edukacyjnej w sieci. Propozycja Szkół Policealnych jest obecnie nader obszerna. Darmowe szkoły policealne na terenie całego kraju.

  Data dodania: 23 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Studia »

  Gigantyczna lista szkół z Polski. Na naszym forum macie szansę wypowiedzieć się w temacie studiów, spytać o przyciągającą Cie szkołę. Wykryjesz u nas aktualności uczelniane oraz najbliższe konferencje.

  Data dodania: 29 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • nauka angielskiego »

  Znajomość angielskiego może się przydać
  Aktualnie w większości ogłoszeń o pracę wśród wymagań stawianych kandydatom jest znajomość języka zagranicznego. Zazwyczaj tym wymaganym językiem jest hiszpański. Z czego to wynika? W dużej mierze z dołączenia Polski do Unii Europejskiej i tym samym otwarcia granic. Nasze kontakty z Wielką Brytanią jako krajem unijnym są coraz lepsze, coraz większa ilość ludzi wyrusza do pracy na wyspy. Coraz częściej też można natknąć się na ogłoszenia firm, w których pracuje się w międzynarodowym środowisku, w którym język angielski jest konieczny do normalnej komunikacji. Dlatego też angielskiego uczy się dziś od najmłodszych - przedszkolnych lat. Niektórzy rodzice nawet inwestują już w swe pociechy w wieku niemowlęcym: coraz częściej można natknąć się na oferty nauki języka angielskiego niemowląt. Nieraz angielski nie jest w oczach pracodawcy jakimś wyjątkowym atutem, ale warunkiem koniecznym. Poniektórzy wymagają także znajomości drugiego języka obcego - bez wątpienia zależy to od rodzaju wykonywanej pracy.

  Data dodania: 21 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Słownik online »

  W słowniku slowka.info znajdziesz setki tysięcy tłumaczeń słówek z języka polskiego na kilkanaście języków europejskich. Nasz tłumacz choć nie posiada opcji translacji całych zdań, na pewno pomoże Tobie przy tłumaczeniu poszczególnych wyrazów. Obecnie w naszej bazie znajduje się prawie 400 000 słówek polskich i mamy możliwość tłumaczenia na 26 języków. Wśród nich znajdziesz: język angielski, niemiecki, włoski, łaciński, rosyjski, a także takie perełki jak język albański, fiński czy grecki. Zapraszamy do korzystania z naszego słownika online.

  Data dodania: 03 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rekordy i ciekawostki »

  Encyklopedia rekordów stonaj to strona skupiająca w jednym miejscu rekordy ze świata. Setki rekordów pogrupowanych w kategorie tematyczne umożliwia proste odnalezienie zarówno rekordów świata, jak i rekordów lokalnych, na przykład rekordów Polski, Europy, czy też konkretnego państwa. Dzięki naszej bazie dowiesz się nie tylko gdzie znajduje się najwyższy budynek na świecie ale też ile lat miał najmłodszy papież w historii - po prostu odnajdziesz tu wszelkie możliwe naj.

  serdecznie zapraszamy
  stonaj.pl

  Data dodania: 17 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • www.angielski24.com »

  W dzisiejszych czasach edukacja stawiana jest na cokole. Gimnazjaliści mają mnóstwo obowiązków. Poziom jest kolosalny. Niektórzy nawet sobie nie radzą w tym obecnym wyścigu. W języku angielskim kluczowe jest słownictwo np.: edukacja. kluczowe jest podobnie gramatyka w tym czasy takie jak Past Simple. To wszystko dostępne jest za darmo na stronie edukacyjnym Angielski24.com. Osoby które mają problemy z nauką szukają korepetycje. Gdy jesteś mieszkańcem Suwałk odwiedź portal lokalny http://www.s-ki.pl/ogloszenia. Umieszczenie ogłoszenia jest bezpłatne. Gwarantujemy ponieważ odwiedzają nas tysiące użytkowników. Jeżeli szukasz tanich rozkładów jazdy na trasie Suwałki ? Gdańsk pomocny będzie się ten portal. Informacje o cyrkach dostępne są na stronie http://www.cyrk.info.pl/. Wiele mieszkańców myśli sobie na jakiej witrynie dodać ogłoszenie. Na co powinno się uważać. Istotne jest że jest wiele oszustw. U nas znajduje się także informator jak sprzedawać przez internet. Zobacz serwis Praca w Ełku. To tutaj znajdują się oferty z tego miasta.

  Data dodania: 29 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła specjalna »

  Szkoła specjalna, czyli jaka? Czyli taka jak Centrum Rehabilitacji, Edukacji i Opieki TPD "Helenów", gdzie nie ma miejsca na kompromisy. Jeśli edukacja niepełnosprawnych ma być skuteczna, to właśnie w takiej szkole. Szkoła specjalna to i nauka, wiedza, umiejętności, i rehabilitacja dzieci, bez której nie ma sensu wszystko inne, co związane z ich oświatą.

  Data dodania: 29 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wiedza »

  Jeżeli jesteś zainteresowany nauką oraz technologią oraz dodatkowo nowinkami naukowymi to z całą pewnością zaciekawisz się portalem naukowym Nauka.money.pl. Serwis ten kumuluje nowe dane z branży naukowej, a oprócz tego opisy badań naukowych. Serwis kumuluje również wiele przydatnych baz takich jak zestawienie lerarstw czy też zbiór przykładów matematycznych. Ludzie, którzy chcieliby porozmawiać z innymi na różne tematy są w stanie korzystać z dostępnych grup służących dyskusji. O ile ciekawi cię grupa dyskusyjna geodezja, grupa dyskusyjna psychologia albo grupa dyskusyjna weterynaria to masz możliwość dołączyć do internautów, którzy, również się interesują tymi rzeczami.

  Data dodania: 27 03 2012 · szczegóły wpisu »
Reklamy Google