Angielski Online


Reklamy Google

Strony związane z hasłem 'excel':

 • Edukey - eMarketing i szkolenia »

  Łódzka firma marketingowo - szkoleniowa. Specjalizuje się w działaniach eMarketingowych takich, jak SEO i pozycjonowanie stron internetowych, reklama Google AdWords, ePR i Social Media oraz tworzenie profesjonalnych stron WWW. Szkolenia kopmuterowe, prawne i marketingowe na terenie Łodzi, Warszawy i okolic. Doświadczeni trenerzy, małe grupy.

  Data dodania: 06 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenie MS Excel - Network Masters »

  W zależności od poziomu zaawansowania szkolenia, można nabyć różnorodne umiejętności.
  Kurs Excel podstawowy który umożliwi zapoznanie się ze środowiskiem Excel, jego skrótami klawiaturowymi co umożliwi szybszą pracę w programie. Nauczysz się operacji na danych, formatowania komórek, podstawowych funkcji jak SUMA, MAX, ŚREDNIA czy funkcja logiczna JEŻELI.
  Kurs Excel na poziomie średniozaawansowanym, pokaże większe możliwości Excela, w których dowiesz się jak stosować obliczenia i funkcje na datach. Kurs Excel zaawansowany obejmuje pełne adresowanie komórek, definiowanie zakresów oraz korzystanie z tablic i funkcji wyszukujących.
  Kurs Excel VBA przyda się każdej osobie, która chce by praca w Excelu była łatwiejsza i wygodniejsza. Wszystkie kursy odbywają się w grupach maks do 10 uczestników.

  Data dodania: 08 07 2017 · szczegóły wpisu »
Reklamy Google