Angielski Online


Reklamy Google

Strony związane z hasłem 'facebook':

 • Edukey - eMarketing i szkolenia »

  Łódzka firma marketingowo - szkoleniowa. Specjalizuje się w działaniach eMarketingowych takich, jak SEO i pozycjonowanie stron internetowych, reklama Google AdWords, ePR i Social Media oraz tworzenie profesjonalnych stron WWW. Szkolenia kopmuterowe, prawne i marketingowe na terenie Łodzi, Warszawy i okolic. Doświadczeni trenerzy, małe grupy.

  Data dodania: 06 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Aplikacje mobilne »

  DOOK to agencja interaktywna typu internet software house. Specjalizujemy się w projektowaniu stron internetowych, aplikacji mobilnych oraz aplikacji społecznościowych w oparciu o Facebooka. Szczegółowo analizujemy potrzeby naszych klientów, by dostarczyć przemyślane, funkcjonalne i dostosowane produkty. Bazujemy na nowoczesnych technologiach Augmented Reality, Flash czy Ajax. Tworzymy oryginalne, efektywne i efektowne produkty, pamiętając o koncentrowaniu się na użytkowniku i celach określonych przez klienta. Zapraszamy do współpracy, a także do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której przedstawiamy dotychczasowe realizacje.

  Data dodania: 26 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zarobko.pl - niezależność finansowa, dochód pasywny i pomysły na biznes »


  Każdy kto pragnie być niezależnym finansowo może to osiągnąć jeśli będzie wytrwały i chętny do nauki nowych rzeczy. Jak postawisz sobie taki cel to będzie to tylko kwestią czasu. Zarabiać będziesz większe kwoty jak będziesz stawać się lepszym człowiekiem tzn. bardziej pewnym siebie, bardziej efektywnym i bardziej wytrwałym. Dlatego rozwój osobisty i motywacja jest tak niezwykle ważna. Dróg do niezależności finansowej jest dużo. Poprzez małe strony www zarabiające na programach partnerskich, poprzez zapisywanie innych w marketingu sieciowum, na wynajmu nieruchomości kończąc. Wolność finansową uzyskamy kiedy nasz dochód pasywny będzie większy od miesięcznych wydatków.

  Data dodania: 04 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Facebook dla firmy - Prowadzenie FanPage i marketing na Facebooku. »

  Nasza firma składa się z kilku młodych osób zafascynowanych możliwościami jakie niesie za sobą korzystanie z internetu. Zajmujemy się tworzeniem stron www, sklepów internetowych, pozycjonowanie, ale również szeroko pojętym marketingiem na Facebooku. Tworzymy strony firmowe Facebook Fanpage dla osób, które chcą rozreklamować swoją działalność na tym ogromnym i wszechobecnym portalu społecznościowym. Zajmujemy się również administracją, czyli prowadzeniem stron firmowych na Facebooku.

  Data dodania: 03 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pozycjonowanie Olsztyn »

  Firma Klewer oprócz usług hostingowych, tworzenia stron www i pozycjonowania wprowadziła do swojej galerii usługę prowadzenia kampanii facebook . Polega ona na założeniu fanpejdżu firmy na facebooku, a następnie przy jego użyciu i wykorzystaniu powszechności tego portalu społecznościowego firma reklamuje na forach, blogach i innych serwisach społecznościowych konkursy realizowane przez własnego kontrahenta, które mają na celu promocje marki klienta. Dzięki temu, poprzez reklamę internetową, możemy dotrzeć do jak najszerszej grona konsumentów. Należy jednak powiedzieć, że facebook jest narzędziem które trafia do raczej młodszych ludzi, raczej wykształconych oraz tych, którzy mają czas, by spędzić go przed komputerem, a zwłaszcza portalem społecznościowym jakim jest facebook.

  Data dodania: 10 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Reklama w internecie »

  Chcesz przez pozycjonowanie stron gdynia wznieść popularność własnej strony www? Nie mogłeś doskonalej trafić. Nasza witryna internetowa przeznaczona jest dla wszystkich uczniów dla których pozycjonowanie warszawa to w dalszym ciągu coś niezrozumiałego. Dzięki naszym metodom naukowym całkowicie odkryjesz wszelkie tajemnice jakie ukrywa przed Tobą  pozycjonowanie stron warszawa, a następnie poprawisz osiągane przez siebie wyniki w marketingu internetowym. Korzystaj z sytuacji jaką daje Ci nasza strona.

  Data dodania: 16 07 2012 · szczegóły wpisu »
Reklamy Google