Angielski Online


Reklamy Google

Strony związane z hasłem 'księgowość':

 • Biuro rachunkowe Toruń »

  Biuro rachunkowe Poltax to stabilnie rozwijająca się firma, która dba o rozwój wielu lokalnych przedsiębiorców. nasza drużyna składa się z wykwalifikowanych i wszechstronnych specjalistów w zakresie rachunkowości i finansów. Wierzymy, że to właśnie wszechstronność i znajomość nowoczesnych rozwiązań księgowych, sprawia, że jesteśmy w stanie współdziałać z Klientami z różnorodnych branż i korzystnie rozliczać ich firmy. Świadczone przez nas usługi rachunkowe to pewność stabilnego rozwoju Twojej firmy.

  Biuro rachunkowe Poltax oferuje profesjonalne usługi rachunkowe, takie jak obsługa pełnej księgowości dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw, oraz osób prowadzących jednoosobową działalność. Zlecając nam obsługę swoich finansów, będziesz mógł sprawować większą kontrolę nad rozwojem swojego biznesu. Przygotowywane przez naszych specjalistów analizy finansowe umożliwią Ci podejmowanie racjonalnych i przemyślanych decyzji.

  Firma Poltax załatwia także wszelkie formalności przy zakładaniu działalności gospodarczej. Będziemy Ci pomagać w trakcie wypełniania właściwych dokumentów. Razem określimy odpowiedni system rozliczeń podatkowych. Zaproponujemy Tobie praktyczne programy do monitorowania finansów firmy, dzięki którym zrozumiesz rozliczenia podatkowe.

  Dla naszej firmy istotna jest przejrzystość działań i wykonywanie zleceń na czas. Wszystkie usługi prowadzimy w oparciu o szeroką wiedzę o obowiązujących przepisach prawa i bogate doświadczenie w współpracy z wieloma, różnymi firmami. Nowoczesne narzędzia księgowe umożliwiają nam szybciej rozliczać Twoje finanse i dokładniej analizować sposób prowadzenia biznesu. Z naszym biurem Twoja firma jest w dobry rękach.

  Data dodania: 19 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe w Jeleniej Górze »

  Świadczymy kompleksową obsługę dla wszystkich przedsiębiorców, których księgowość oparta jest na podatkowej księdze przychodów i rozchodów oraz dla firm prowadzących księgi rachunkowe. Obsługujemy zarówno firmy osób fizycznych jak i spółki prawa handlowego.

  W imieniu naszych klientów zajmujemy się współpracą z urzędami skarbowymi, Zakładem Ubezpieczeń Społecznych i innymi organami uprawnionymi do kontrolowania firmy.

  Doradzamy jak zorganizować prowadzenie firmy, wybrać źródła finansowania oraz najkorzystniejsza formę opodatkowania.

  Data dodania: 12 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • MANARO Biuro Rachunkowe Kraków »

  Decydując się na otwarcie firmy warto przeanalizować ofertę pobliskich biur rachunkowych. Dobre biuro księgowe to takie, które nie tylko będzie rozliczać nasze faktury. Ważnym jest by księgowy z własnej inicjatywy wyszukiwał dla nas najkorzystniejsze sposoby rozliczania. Dodatkowo dobra księgowość zatrudnia doradcę podatkowego lub korzysta z jego usług. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Zajmujemy się obsługą podmiotów gospodarczych w następującym zakresie: księgowość Kraków, prowadzenie ksiąg rachunkowych i podatkowych, sprawozdawczość finansowa, rachunkowość Kraków, deklaracje PIT, CIT, VAT, obsługa kadrowo-płacowa, ZUS, kadry, płace, doradztwo przy rozpoczynaniu i prowadzeniu działalności gospodarczej. Jeżeli szukasz profesjonalnych usług księgowych - zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 17 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Reset2.pl - program do fakturowania »

  Firma tworzy oprogramowanie dla małych, średnich oraz dużych przedsiębiorstw. Aplikacje finansowe charakteryzują się ogromnymi możliwościami oraz intuicyjną obsługą. Zespół wdrożeniowy tworzą profesjonaliści z wielkim doświadczeniem, którzy swoją pracę realizują szybko i sprawnie. Przykładowymi programami jakie sprzedajemy są programy kadrowe oraz magazynowe. Więcej szczegółów tutaj: http://www.reset2.pl/oferta/standard/r2fk/opis-programu, http://www.reset2.pl/oferta/standard/r2platnik/opis-programu.

  Data dodania: 14 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi księgowe Poznań cennik »

  Konieczne są profesjonalne i tanie usługi świadczone przez biuro rachunkowe Poznań? W takim przypadku zachęcamy do skorzystania z naszej firmy. Świadczymy kompletną księgowość Poznań dla naszych odbiorców, rozliczamy KPiR, ryczałt, tworzymy deklaracje podatkowe i innego wariantu dokumenty. Na dodatek obsługujemy kadry i płace. Jeśli ciekawią cię nasze usługi księgowe Poznań cennik odnajdziesz na naszej stronie.

  Data dodania: 14 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • System ERP dla Twoich potrzeb »

  Czy wiesz, że SAP Business One to gwarancja jakości. Nie wiesz, czy warto poznać ofertę marki SAP? Powodów jest wiele. Kluczowy wydaje się fakt, że SAP Business One wybierany jest przez przedsiębiorstwa, dla których istotne jest wsparcie informatyczne wszystkich zachodzących w firmie procesów, również tych najbardziej złożonych jak i tych specyficznych, niestandardowych. Poprzez swoją elastyczność potrafi dopasować się do każdego przedsiębiorstwa. Znajduje on doskonałe zastosowanie jako program magazynowy, program nieruchomości lub do księgowości oraz CRM. Profesjonalne wdrożenie sprawia, że oprogramowanie do zarządzania to wymierne efekty dla użytkującej go firmy. Ten system dla firm sprawdzi się w każdej branży.http://supremis.pl/produkty/sap-business-one.htmlhttp://supremis.pl/uslugi/wdrozenia-systemow-erp.htmlhttp://supremis.pl/produkty/oprogramowanie-dla-firm.html?view=tidesoftware

  Data dodania: 23 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Katowice »

  Szukasz fachowych porad w dziedzinie rachunkowości? Namawiamy do odwiedzenia biura rachunkowego położonego w Chorzowie przy ulicy Jubileuszowej. Biuro działa od kilku z bardzo dobrymi efektami, gdyż prowadzone jest przez osobę z wieloletnim stażem zawodowym. Zaglądając na stronę www biura, masz możliwość zaznajomić się z pełną ofertą usług biura wraz z cennikiem usług. Zajmujemy się kompleksową obsługą firm, w zakresie rachunkowości. Robimy zatem wszelkie ewidencje, rozliczenia okresowe, sporządzanie zeznań podatkowych, archiwizowanie ksiąg etc.

  Data dodania: 05 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • księgowość konopnica »

  Księgowość Konpnica, atrakcyjne ceny, indywidualne podejście do klienta, atrakcyjne rabaty, kompleksowa obsługa, bezpieczeństwo zagwarantowane ubezpieczeniem OC, optymalizacja obciążeń podatkowych, terminowość i profesjonalizm, łatwy i szybki dostęp do dokumentacji finansowej. Adams-plus to księgowość w Konpnicy naprawdę godna polecenia. Skorzystaj z naszych usług - zapraszamy.

  Data dodania: 14 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro księgowe Poznań »

  Czy wiesz, że fachowy outsourcing księgowości to koniec katuszy wynikłych z prowadzenia rachunków? Prowadzenie ksiąg rachunkowych i podatkowych trzeba oddać odrębnemu podmiotowi, dla którego obsługa księgowa to przysłowiowa bułka z masłem. Agencja KancelariaRB Doradztwo Podatkowe Poznań świadczy usługi w zakresie doradztwa podatkowego i księgowości od 1991 r. W naszej ofercie znajduje się audyt podatkowy, sporządzanie sprawozdań NBP, tworzenie sprawozdań GUS oraz pomoc przy przekształcaniu spółek. Klientom indywidualnym oferujemy porady podatkowe. Porady on-line oferujemy na terenie całego kraju.

  Data dodania: 23 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • księgowość »

  Fachową księgowość dla Twojego biznesu oferuje nasze biuro hossa. Nasza firma prezentuje pełen zakres usług wykonywanych w bardzo wysokim standardzie i po najniższych cenach na rynku. Postaw na pełen profesjonalizm, korzystne ceny, już teraz sprawami finansowymi Twojej firmy zajmie się wykwalifikowana księgowa. Zapoznaj się z naszą ofertą.

  Data dodania: 03 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość dla każdego »

  Witamy serdecznie na naszej biegłej stronie. Nasza firma posiada istotnie rozległe doświadczenie na rynku, od bardzo długiego czasu zajmujemy się księgowością i podatkami, w związku z tym nasze profesjonalne biuro rachunkowe tarnowskie góry oferuje takie usługi jak, księgowa tarnowskie góry lub również podatki tarnowskie góry. Oczywiście to jeszcze nie wszystko, więc serdecznie zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z całą resztą naszego przestronnego asortymentu, a także z ogromnie interesującym cennikiem naszych usług ? oczywiście przypadnie od Państwu do gustu. Wiemy, że jakość usług jest bardzo ważna i w związku z tym zawsze stawiamy aby była ona najwyższa. Nasza wiedza jest na wysokim poziomie i za każdym razem przykładamy się aby dać państwu dokładnie to czego potrzebujecie. Zapraszamy do nas.

  Data dodania: 24 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Koronowo Biuro Księgowe »

  Nie można robić bardzo dobrze kilku rzeczy jednocześnie. Chcąc  dobrze prowadzić swój biznes, księgowość powierz dobremu biuru podatkowemu. Biuro rachunkowe Koronowo ? ?Księgowa?, szczególnie zaprasza przedsiębiorców z  Koronowa czy Bydgoszczy, a także okolic. 15-letnie doświadczenie w pracy w różnych biurach rachunkowych, pozwoliło na optymalizacji organizacji pracy i kontaktów z klientem. Profesjonalnie poprowadzimy Podatkową Księgę Przychodów i Rozchodów,  kompleksowo rozliczymy  z ZUS, zapewnimy obsługę kadrowo-płacową, Ewidencję Ryczałtu, dla płatników podatku VAT, jak i dla tak zwanych nie VAT-owców. Prawidłowo rozliczymy nabycia i dostawy wewnatrz-wspólnotowe, oraz świadczenie usług na terenie Unii Europejskiej. Biuro księgowe Koronowo posiada Certyfikat Ministra Finansów oraz ubezpieczenie OC dla biur rachunkowych. Kameralny charakter biura jest niewątpliwym atutem, a  stała liczba klientów sprawia, że zawsze znajdziemy czas i dla każdego z naszych klientów w zależności od jego indywidualnych  potrzeb, gwarantujemy unikatowe podejście i fachowe każdemu klientowi. E-mailowo i telefonicznie utrzymujemy  kontakt z klientami, co usprawnia wymianę dokumentacji oraz potrzebnych ?na wczoraj? zestawień, w opcji jest  też odbiór dokumentów od klienta.

  Data dodania: 22 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przekształcenie jednoosobowej działalności w spółkę »

  Wraz ze wzrostem jednoosobowej działalności gospodarczej, każdy przedsiębiorca zdaje sobie sprawę, że konieczne do jej dalszego wzrostu będzie zainwestowanie w biuro księgowe. Wybierając konkretne biuro księgowe należy pomyśleć nad tym, jaka forma współpracy będzie właściwa. Jedną z takich form kooperacji z biurem rachunkowym jest tzw. pełna księgowość i dotyczy ona sytuacji gdzie kolejnym krokiem do rozwoju firmy będzie przekształcenie jednoosobowej działalności w spółkę. Koszty usług biura księgowego mogą się różnić w zależności od tego, jaką formę współpracy z danym biurem księgowym obierzemy, dlatego warto, jest zerknąć w cennik biura rachunkowego. Oczywiście prowadzenie pełnej księgowości to nie jedyna usługa biura rachunkowego. Często spotykanymi formami współpracy biur księgowych są także prowadzenie księgi przychodów i rozchodów, rozliczanie PIT, profesjonalne doradztwo, analiza kosztów firmy. Aby dowiedzieć się więcej na temat form współpracy oraz samej pracy biura rachunkowego warto wejść na stronę internetową sigmapartner. pl.

  Data dodania: 13 08 2019 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe w Gubinie »

  Aktualnie każda duża firma posiada własny dział księgowy. A co z małymi i mikro firmami? Nie stać ich na posiadanie księgowego na cały etat. W tym wypadku najlepszym wyjściem jest skorzystanie z usług biura księgowego. Znów pojawia się pytanie. Jakie? W czasie rozwoju cyfryzacji jak grzyb po deszczu pojawiło się dużo serwisów online oferujących usługi księgowości na odległość. Czy zaleca się korzystać z takich propozycyj? Stanowczo nie. Zapisy w dokumentach naszej firmy to tak istotnie strategiczne informacje. Powierzając te dane przez globalna sieć portalowi rachunkowemu, może się wydarzyć taka okoliczność, że z powodu wady dowiedzą się o nich nasi potencjalni konkurenci. Jakby nie patrzeć, takie portale za to nie odpowiadają, ponieważ mają to zapisane w własnych regułach. No cóż, co w takiej sytuacji? Najlepszym wyborem jest udać się do kilku znanych w naszym mieście biur księgowych. Już po kilkunastu minutach rozmowy z ich szefami jesteśmy w stanie ocenić, czy wskazane jest jednej z nich zaufać. Nie przez przypadek Biuro Rachunkowe ?DEKRET? w Gubinie ma nazwę rzetelnej w każdym słowa tego pojęciu. Wszystko to dzięki właścicielowi, dokładnie Agnieszce Różyckiej, która od samego początku postawiła na najwyższą jakość świadczenia usług.

  Data dodania: 12 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe MAGFIN - kompleksowa obsługa księgowa Warszawa »

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego biura rachunkowego MAGFIN, które zajmuje się świadczeniem usług księgowych, doradczych, kadrowo - płacowe, podatkowe, biznes plany, kosztorysy budowlane i inne usługi. Firma ma swoją siedzibę w Warszawie. Świadczymy usługi dla zagranicznych i polskich podmiotów. Wykwalifikowani specjaliści oferują szeroki zakres usług, m. in. pomoc w tworzeniu spółek lub działalności gospodarczej, prowadzenie firmy, w tym jej księgowości (KPiR, Księgi handlowe, ryczałt ewidencjonowany), prowadzenie spraw kadrowych oraz rozliczeń płacowych. Firma sporządza wszelką dokumentację dla swoich klientów, a także reprezentuje ich w urzędach. Biuro Rachunkowe MAGFIN specjalizuje się w prawie podatkowym, dokonując interpretacji przepisów - dzięki temu nasi pracownicy pomogli wielu osobom wygrać spory z urzędem skarbowym. Biuro Rachunkowe MAGFIN to firma nowoczesna, dbająca o klientów. Świadczymy kompleksowe usługi w pełnym zakresie obsługi księgowej, a także wyprowadzanie zaległości w księgowości i podatkach. Na podstawie otrzymanych dokumentów źródłowych od Klienta za poprzednie okresy sprawozdawcze (miesiące, kwartały, lata) dokonujemy ponownego ich księgowania w oparciu o obowiązujące w tych okresach przepisy prawa podatkowego i bilansowego, sporządzania deklaracji podatkowych, sporządzania sprawozdań finansowych oraz rozliczeń rocznych w przypadku osób fizycznych. Wyprowadzanie zaległości jest konieczne w różnych przypadkach tj: samodzielne prowadzenie ksiąg, błędne rozliczenia podatkowe, utrata zapisów księgowych, brak bieżącego prowadzenia ksiąg. Tym co nas wyróżnia jest nie tylko skuteczność działania, ale przede wszystkim fachowa obsługa księgowa. Warszawa jest siedzibą wielu solidnych biur rachunkowych, ale niewiele z nich stara się, podobnie jak my, edukować klientów z zakresu zarządzania finansami. http://magfin.pl

  Data dodania: 16 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Rachunek »

  Wszyscy wiedzą jak w teraźniejszych czasach nieprosto o idealne programy do wystawiania rachunków czy również faktur. Próbując choćby słowa ?biuro rachunkowe Rzeszów? google daje nas multum błędnych rezultatów, a wszakże dążymy do właściwej odpowiedzi.
  Załatwiając wczasy nikt nie posiada chęci myśleć o wyliczeniach. Sprawdź reklamowaną propozycję w tym momencie, a czekają cię mega promocje, dzięki posiadaniu umów z IATA możemy dać Wam to co w każdej sytuacji potrzebowałeś. Staramy się, aby nasz nabywca zawsze był zadowolony, zarówno z naszych działań jak i wyników.

  Data dodania: 11 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Lucjann.com - optymalizacja podatków w Twojej firmie »

  Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się nad tym jak zmniejszyć swoje kosztyzwiązane z podatkami? A może chciałeś zmniejszyć podatki w swojej firmie, ale nie wiesz jak to zrobić? Z pomocą przychodzi nasz biuro doradztwa finansowego Lucjann. com. Zajmujemy się optymalizacją kosztów bieżących i podatków w Twojej firmie. Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że potrafimy odpowiednio rozliczyć niemalże każdy rodzaj ponoszonych przez Ciebie kosztów. Na naszej stronie znajdziesz wiele przykładów najczęściej ponoszonych przez przedsiębiorców kosztów, które można zoptymalizować. Przykładowo optymalizujemy wydatki, począwszy od kredytu, umowy leasingowe, przekształcenie jednoosobowej działalności w spółkę po tak trywialne sprawy jak zakup roweru czy koszty akcesoriów biurowych. Wejdź i sprawdź sam co oferujemy!

  Data dodania: 27 04 2020 · szczegóły wpisu »
 • doradztwo podatkowe Bielsko »

  Firma „Book-Keeper” powstała w 1990 r. Spółka zlokalizowana jest na liście podmiotów uprawnionych do badań sprawozdań finansowych pod numerem 512. Kadra kancelarii składa się z osób, które posiadają duże doświadczenie, wiedzę która posiadają cały czas pogłębiają by być na bieżąco i efektywnie wykonywać swoją pracę. Spółkę reprezentuje Michał Waliczek Prezes Zarządu biegły rewident nr 11049 a także Kazimierz Waliczek Wiceprezes Zarządu biegły rewident nr 4252. Cechuje ich fachowość i również pasja, współdziałanie z odpowiednimi biurami, duży zakres usług i również terminowość wykonywanych zleceń. Doskonała klasa świadczonych usług gwarantowana. Do zapoznania z szerszą propozycją zapraszamy na stronę lub do siedziby kancelarii w Bielsko-Białej. Serdecznie zapraszamy! Polecamy nasze usługi. gwarantujemy zadowolenia.

  Data dodania: 20 07 2022 · szczegóły wpisu »
 • obsługa księgowa firm Warszawa »

  Masz dość siedzenia nad fakturami? Rozliczenie działalności spędza Ci sen z powiek? Nie masz czasu uaktualniać wiedzy o obowiązujących podatkach? Jeżeli na wszystkie pytania odpowiedziałeś twierdząco to polecamy nasze usługi księgowe. Sztab fachowców sprawnie zajmie się finansami Twojej firmy, a Ty bezproblemowo wrócisz do prowadzeniem biznesu. Nasze biuro księgowe obsługuje z sukcesem małe oraz większe przedsiębiorstwa, nieprzerwanie od kilkunastu lat. Na bieżąco aktualizujemy swoją wiedzę a elastyczny grafik pracy pozwoli nam dostosować się do Twojego harmonogramu. Nasz główny zasięg działania to Warszawa, ale jesteśmy otwarci na współpracę z firmami z innych miast. Chcesz abyśmy podali Ci szczegóły współpracy? Umów się na krótkie spotkanie, po którym dokonamy kalkulacji obsługi Twojej firmy. Daj się przekonać jak wiele czasu i również nerwów można zaoszczędzić przekazując rozliczanie firmy w ręce specjalistów!

  Data dodania: 30 01 2022 · szczegóły wpisu »
Reklamy Google