Angielski Online


Reklamy Google

Strony związane z hasłem 'kursy angielskiego':

 • www.angielski24.com »

  W dzisiejszych czasach edukacja stawiana jest na cokole. Gimnazjaliści mają mnóstwo obowiązków. Poziom jest kolosalny. Niektórzy nawet sobie nie radzą w tym obecnym wyścigu. W języku angielskim kluczowe jest słownictwo np.: edukacja. kluczowe jest podobnie gramatyka w tym czasy takie jak Past Simple. To wszystko dostępne jest za darmo na stronie edukacyjnym Angielski24.com. Osoby które mają problemy z nauką szukają korepetycje. Gdy jesteś mieszkańcem Suwałk odwiedź portal lokalny http://www.s-ki.pl/ogloszenia. Umieszczenie ogłoszenia jest bezpłatne. Gwarantujemy ponieważ odwiedzają nas tysiące użytkowników. Jeżeli szukasz tanich rozkładów jazdy na trasie Suwałki ? Gdańsk pomocny będzie się ten portal. Informacje o cyrkach dostępne są na stronie http://www.cyrk.info.pl/. Wiele mieszkańców myśli sobie na jakiej witrynie dodać ogłoszenie. Na co powinno się uważać. Istotne jest że jest wiele oszustw. U nas znajduje się także informator jak sprzedawać przez internet. Zobacz serwis Praca w Ełku. To tutaj znajdują się oferty z tego miasta.

  Data dodania: 29 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kursy angielskiego Dąbrowa Górnicza »

  Kursy językowe Dąbrowa Górnicza - Focus Lingua ma już 10 lat. Był to okres stałego rozwoju, wprowadzania do oferty przyszłościowych rozwiązań, polepszania jakości świadczonych usług - wszystko po to, żeby nasi uczniowie nie mieli sugestie, że nasza szkoła to najlepszy wybór.
  Zapraszamy na kursy angielskiego Dąbrowa Górnicza na każdym poziomie. Uczymy dzieci i dorosłych. Dzięki uzyskanej akredytacji nasza szkoła uprawniona jest do przeprowadzania międzynarodowych egzaminów Pearson Tests of English oraz Pearson Tests of English for Young Learners.
  Oferujemy kursy angielskiego dla dzieci i dorosłych. Nasza szkoła ma status placówki kształcenia ustawicznego o nr wpisu WO.4320-1/2003). Nakłada to na nas obowiązek współpracy tylko z kadrą dydaktyczną, posiadającą odpowiednie kwalifikacje do nauczania języków obcych.
  Popularna szkoła języków obcych to Focus Lingua. Nasza Szkoła powstała w styczniu 2002r. Cel, który obraliśmy sobie za priorytetowy, to prowadzenie kursów języków obcych na najwyższym poziomie.
  Nasza bogata oferta kursów (zarówno tych w kraju jak i wyjazdowych) skierowana jest do Kontrahentów w każdej grupie wiekowej, znajdujących się na każdym etapie nauki. Szkoła języków obcych Dąbrowa Górnicza gwarantuje gruntowne szkolenie językowe.

  Data dodania: 23 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła językowa Krosno »

  Nauka języków obcych to przyszłość i to właśnie taka maksyma przyświeca naszej szkole językowej. Centrum szkoleniowo-edukacyjne Active-Learning z Krosna zajmuje się organizowaniem kursów językowych, biznesowych oraz komputerowych. Prowadzimy również zajęcia przez Internet za pośrednictwem komunikatora Skype, nie tylko dla osób z Krosna. Z myślą o najmłodszych uruchomiliśmy kurs Active-Kids, czyli nauka języka połączona z zabawą. Zajęcia te w doskonały sposób oddziałują na dziecięcą koncentrację i przyswajanie języka obcego, co stuprocentowo skutkuje w przyszłości.

  Data dodania: 15 09 2013 · szczegóły wpisu »
Reklamy Google