Angielski Online


Reklamy Google

Strony związane z hasłem 'kwejk':

 • Demotywatory »

  Internet w ostatnim okresie staje się tańszy a z tego powodu bardziej osiągalny dla rodaków. Nie ma w tym nic dziwnego, iż za pośrednictwem internetu można migiem zyskać powodzenie nie wydając przy tym majątku na działania reklamowe. W sferze rozrywkowej niebywałą popularność w krótkim okresie zdobył portal Demotywatory. Stało się to w wyniku przyjęcia założenia, iż użytkownicy internetu o wiele bardziej preferują samo oglądanie niż czytanie. Nie znajdziemy w portalu Demotywatory nudnych artykułów. Wyłącznie dowcipne zdjęcia uświetnione trafnym komentarzem. Taka treść za sprawą wirusowości sieci społecznościowych rozpowszechniała się w niebywale szybkim czasie i mimo tego, iż wiele portali takich jak Kwejk czy Bebzol próbowało powtórzyć sukces, do dziś królem pozostają Demotywatory. Nasz portal wprowadził zmiany do znanej koncepcji. Prócz żartobliwych fotek znajdziesz gry fleszowe, stacje radia online czy czat ze znajomymi z Fejsa. Pozyskujemy coraz większą popularność. Wpadnij na Bzdety.

  Data dodania: 28 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Demotywatory »

  Wielu z nas wie, że dobry humor to podstawa dobrego działania. Żyjemy w niekończącym się napięciu i powinniśmy od czasu do czasu się odstresować, dlatego jednym z ciekawych sposobów są demotywatory. Nie ma chyba osoby, które nie akceptowałaby wesołych zdjęć czy filmików, które czasami potrafią rozbawić do rozpuku. Kolejną propozycją może być kwejk, jest to często kojarzone w dzisiejszych czasach. bez różnicy co wybierzemy, musimy poświęcać troszeczkę swojego wolnego czasu na rozrywkę, bo w innym przypadku staniemy się zgorzkniali i przestaniemy właściwie funkcjonować. Naukowo zostało udowodnione, że śmiech ma dobry wpływ na nasze organy i umysł. Poza tym nasz obciążony mózg domaga się od czasu do czasu odnowienia a tego typu rozrywka pomaga nam nakierować się na właściwe tory. Każdy z nas ma swój pomysł na pozbycie się napięcia, czasem może być to sport, bo warto również zadbać o swoją kondycję fizyczną. Konieczne aby w tym wszystkim nie utracić zdrowego rozsądku, wszystko jest rozrywkowe i śmieszne, ale z rozsądkiem.

  Data dodania: 28 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Śmieszne zdjęcia »

  Portal w całości przeznaczona poprawie humoru. Na stronie znajdują się setki, jeśli nie tysiące prześmiesznych fotomontaży, ilustracji, dowcipów i filmików. Wszystko to po to aby zapewnić zabawę naszym gościom. Wystarczy wyłącznie parenaście minut aby poprawić sobie w tym miejscu nastrój. Jesteśmy pewni iz nawet największy ponurak wykrzywi twarz w uśmiechu odwiedzając naszą stronę. To właśnie w tym miejscu rozpoczęły swoją przygodę fotki takie jak: "stanowisko pracy", "jak to możliwe", czy też "wyłudzenie pieniędzy". Nie czekaj ani chwili dłużej i przystąp do nas by uśmiech na dobre zagościł na twojej twarzy.

  Data dodania: 12 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • skrypt demotywatory »

  nasze skrypty do zarabiania pieniędzy to główny przedmiot do sprzedaży na naszej stronie www,skrypty to inaczej gotowe strony z panelem zarządzania dla osób które chciały być mieć swoją stronę,portal ogłoszeniowy lub swoją www którą można sobie zarządzać i przy okazji sobie na tym zarabiać.Skrypty nasze mają wbudowane płatności online dzięki którym możliwe jest że po kupieniu skryptu będziesz mógł jest włączyć i zarabiać sobie na tym.Przykładowe skrypty na których możesz sobie zarobić dodatkowy grosz to skrypt ogłoszeniowy,motoryzacyjny,nieruchomości,ogłoszenia drobne,oferty pracy,oczywiście to najbardziej popularne są ale mamy też inne.Na stronie można też sobie zamówić zestaw seo wzmacniający i podnoszący twoją stronę do góry,jeśli chcesz się dowiedzieć więcej i zobaczyć wersje demo to zapraszamy do odwiedzenia nas.

  Data dodania: 11 08 2016 · szczegóły wpisu »
Reklamy Google