Angielski Online


Reklamy Google

Strony związane z hasłem 'marketingowe':

 • Edukey - eMarketing i szkolenia »

  Łódzka firma marketingowo - szkoleniowa. Specjalizuje się w działaniach eMarketingowych takich, jak SEO i pozycjonowanie stron internetowych, reklama Google AdWords, ePR i Social Media oraz tworzenie profesjonalnych stron WWW. Szkolenia kopmuterowe, prawne i marketingowe na terenie Łodzi, Warszawy i okolic. Doświadczeni trenerzy, małe grupy.

  Data dodania: 06 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • badania rynku »

  Jak w dzisiejszych czasach wyglądają badania marketingowe? To proste, zgłoś się aż do nas Strateg a My rozwiążemy Wasze zapytania z badaniem rynku. Dzięki nam otrzymacie przede wszystkich trafne, szczegółowe wyniki. Na które czasami należy oczekiwać miesiącami, a u nas otrzymasz je w ekspresowym tempie. Zajrzyj do Liderów Strategasearch! Nie czekaj, pozyskaj trafne oraz pewne wyniki! Nasza załoga jest w pełni wykwalifikowana, wskutek możesz spać spokojnie, że poświęcona nam misja zostanie wykonane w 100% jak należy

  Data dodania: 06 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Badania opinii »

  Na prezentowanej stronie internetowej mieszczą się szczegółowe informacje dotyczące działalności instytucji badawczej INSE Research. Stanowi ona część renomowanego Instytutu Nauk Społeczno-Ekonomicznych. W grupie twórców INSE Research znajdują się naukowcy Uniwersytetu Łódzkiego. Firma wykonuje profesjonalne i rzetelne badania opinii i rynku. Siedziba INSE Research zlokalizowana w Łodzi. Adresatami oferty są klienci korporacyjni oraz firmy, które przymierzają się do poszerzenia obszaru i mocy swoich działań.

  Data dodania: 19 08 2013 · szczegóły wpisu »
Reklamy Google