Angielski Online


Reklamy Google

Strony związane z hasłem 'Norma PRO':

 • Norma »

  Programy kosztorysujące dedykowane do tworzenia kosztorysów robót budowlanych zostały stworzone w oparciu o wcześniej uzyskane wiedzę i polecane są w pierwszej kolejności dla przedsiębiorstw z branży budowlanej. Norma PRO została stworzona mając na uwadze najbardziej oczekujących kosztorysantów procesu budowlanego. Oferowane programy to specjalistyczne narzędzie do kalkulacji i sprawdzenia kosztorysów. Dostarczane przez nas programy do kosztorysowania zdobyły liczne gratyfikacje na targach tematycznych i ogólnych. Zachęcamy do zapoznania szczegółów w naszym serwisie.

  Data dodania: 19 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Norma Pro »

  Firma Butorg jest upoważnionym partnerem handlowym autora programu Norma - firmy Athenasoft. W naszym sklepie internetowym zamieszczamy najnowsze oferty oprogramowania do kosztorysowania w budownictwie i wyceny inwestycji oraz bieżące bazy cenowe. Organizujemy specjalistyczne szkolenia ? otwarte i zamknięte w dziedzinie: posługiwania się programami kosztorysowymi, podstaw kosztorysowania, układania harmonogramu robót, zarządzania projektami oraz oprogramowania do wspomagania projektowania. Szkolenia, których celem jest zapoznanie uczestników z podstawami przedmiarowania, narzędziami kosztorysowania robót, rodzajem oraz przeznaczeniem dokumentów stanowiących zawartość dokumentacji kosztorysowej, obowiązującymi przepisami i standardami kosztorysowania.

  Data dodania: 20 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Program do kosztorysowania »

  Jeżeli jesteś kosztorysantem firmy z branży budowlanej rozumiesz na pewno jak istotne jest staranne przygotowanie wzorowego kosztorysu budowlanego. Wiąże się to z długą i stosunkowo wyczerpującą pracą, a nie zapewnia 100 procent pewności, że to właśnie twój kosztorys odniesie zwycięstwo w przetargu. Nie damy Ci recepty na triumf, ale za to podsuwamy rozwiązanie jak zaoszczędzić czas przy sporządzeniu kosztorysu. Wystarczy stosowanie kompleksowego oprogramowania do kosztorysowania.

  Data dodania: 20 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kurs Norma Pro »

  Nasze kursy skonstruowane są przez szkoleniowców z długoletnim doświadczeniem, fachowców z dziedziny zastosowania informatyki w budownictwie. Kursy przeprowadzane są w fachowo zaopatrzonych salach komputerowych, każdy uczestnik posiada indywidualne stanowisko. Kursy umożliwiają pogłębienie wiedzy z dziedziny kosztorysowania a także na kompetentne operowanie programem kosztorysowym. Zapraszamy do zgłoszenia udziału na nasze profesjonalne kursy za pośrednictwem telefonu lub poczty email. Jeżeli mają Państwo kolejne pytania nasi pracownicy z chęcią wyeliminują wątpliwości i odpowiedzą na nie.

  Data dodania: 21 02 2012 · szczegóły wpisu »
Reklamy Google