Angielski Online


Reklamy Google

Strony związane z hasłem 'obróbka cnc':

 • Obróbka Skrawaniem »

  Zajmujemy się precyzyjną obróbką metali już od ponad 10 lat. Naszą specjalnością jest obróbka skrawaniem, a w szczególności frezowanie cnc, toczenie cnc oraz obróbka elektroerozyjna. Nasi pracownicy to wykształcona i doświadczona załoga obsługująca najnowsze centra obróbcze firm dmg mori oraz mazak. Obrabiamy zarówno metale, jak i aluminium i tworzywa sztuczne. Współpracujemy z firmami z branży spożywczej, farmaceutycznej, chemicznej i samochodowej, dla których produkujemy części zamienne. Jesteśmy jednym z liderów wielkopolskiego rynku obróbki metali. Dzięki temu, iż obróbka skrawaniem jest naszą pasją, naszą pracę wykonujemy z największą przyjemnością, co przynosi wymierne korzyści. Jeżeli więc poszukujesz rzetelnej firmy zajmującej się obróbką cnc, to zapraszamy do naszej narzędziowni w Poznaniu.

  Data dodania: 09 07 2018 · szczegóły wpisu »
 • Obróbka cięciem »

  Obróbka CNC czyli obrabianie materiału poprzez urządzenie komputerowo sterujące obrabianiem pozwoliło na całkowitą automatyzację procesu produkcji, co bezpośrednio przyczyniło się do szybszego i bardziej skutecznego otrzymywania urządzeń zgodnych z wcześniejszym projektem.
  Obróbka skrawaniem CNC potrafi oddać nawet najmniejsze szczegóły często bardzo mocno złożonych i zróżnicowanych kształtów urządzeń. Maszyny, które są stosowane w obróbce skrawaniem to m.in.: frezarki, tokarki, wytaczarki, szlifierki i urządzenia specjalistyczne.

  Data dodania: 28 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Stalowe zbiorniki i silosy »

  Firma Zugil to dobrze znana a oprócz tego powszechnie polecana firma, która posiada {bardzo długie|wieloletnie| doświadczenie na rynku polskim. Jej specjalnością są konstrukcje przemysłowe, które produkuje od początku swojej działalności. Trafiają one do wielu odbiorców na całym świecie, co potwierdza jakość usług zapewnianych przez Zugil. Na domiar tego już od wielu lat firma Zugil sprzedaje suszarki i piece, które są niezbędne przy lakiernictwie. Są one tworzone z myślą o oszczędności energetycznej, co zapewnia że przybory ten nie powoduje niepotrzebnych wydatków. Szeroki wybór w propozycji sprawia, że każdy kupujący ma pewność, że znajdzie dokładnie taką suszarkę bądź kabino-suszarkę, jaka spełni jego oczekiwania. Wszystko to powoduje, że firma Zugil jest firmą w sumie godną zaufania, jakie pokładają w niej jej stali klienci.

  Data dodania: 29 12 2020 · szczegóły wpisu »
Reklamy Google