Giełda Bitcoin i Litecoin

Reklamy Google

Strony związane z hasłem 'rachunkowość':

 • Biuro Rachunkowe w Jeleniej Górze »

  Świadczymy kompleksową obsługę dla wszystkich przedsiębiorców, których księgowość oparta jest na podatkowej księdze przychodów i rozchodów oraz dla firm prowadzących księgi rachunkowe. Obsługujemy zarówno firmy osób fizycznych jak i spółki prawa handlowego.

  W imieniu naszych klientów zajmujemy się współpracą z urzędami skarbowymi, Zakładem Ubezpieczeń Społecznych i innymi organami uprawnionymi do kontrolowania firmy.

  Doradzamy jak zorganizować prowadzenie firmy, wybrać źródła finansowania oraz najkorzystniejsza formę opodatkowania.

  Data dodania: 12 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Norma Pro »

  Firma Butorg jest upoważnionym partnerem handlowym autora programu Norma - firmy Athenasoft. W naszym sklepie internetowym zamieszczamy najnowsze oferty oprogramowania do kosztorysowania w budownictwie i wyceny inwestycji oraz bieżące bazy cenowe. Organizujemy specjalistyczne szkolenia ? otwarte i zamknięte w dziedzinie: posługiwania się programami kosztorysowymi, podstaw kosztorysowania, układania harmonogramu robót, zarządzania projektami oraz oprogramowania do wspomagania projektowania. Szkolenia, których celem jest zapoznanie uczestników z podstawami przedmiarowania, narzędziami kosztorysowania robót, rodzajem oraz przeznaczeniem dokumentów stanowiących zawartość dokumentacji kosztorysowej, obowiązującymi przepisami i standardami kosztorysowania.

  Data dodania: 20 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Studia stacjonarne »

  Prezentujący swoją ofertę edukacyjną na niniejszym portalu online Instytut Ekonomii i Zarządzania Uniwersytetu Jagiellońskiego ma urozmaicony wybór specjalności. Wliczają się do nich między innymi: zarządzanie jakością, ekonomia stosowana, rachunkowość i zarządzanie finansami. Propozycja obejmuje zarówno studia dwuletnie, jak i trzyletnie. Jest poza tym sposobność do kontynuowania nauki na studiach doktoranckich. Zapraszamy gorąco do zapoznania się z informacjami o procesie rekrutacyjnym.

  Data dodania: 04 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość dla każdego »

  Witamy serdecznie na naszej biegłej stronie. Nasza firma posiada istotnie rozległe doświadczenie na rynku, od bardzo długiego czasu zajmujemy się księgowością i podatkami, w związku z tym nasze profesjonalne biuro rachunkowe tarnowskie góry oferuje takie usługi jak, księgowa tarnowskie góry lub również podatki tarnowskie góry. Oczywiście to jeszcze nie wszystko, więc serdecznie zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z całą resztą naszego przestronnego asortymentu, a także z ogromnie interesującym cennikiem naszych usług ? oczywiście przypadnie od Państwu do gustu. Wiemy, że jakość usług jest bardzo ważna i w związku z tym zawsze stawiamy aby była ona najwyższa. Nasza wiedza jest na wysokim poziomie i za każdym razem przykładamy się aby dać państwu dokładnie to czego potrzebujecie. Zapraszamy do nas.

  Data dodania: 24 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe w Gubinie »

  Aktualnie każda duża firma posiada własny dział księgowy. A co z małymi i mikro firmami? Nie stać ich na posiadanie księgowego na cały etat. W tym wypadku najlepszym wyjściem jest skorzystanie z usług biura księgowego. Znów pojawia się pytanie. Jakie? W czasie rozwoju cyfryzacji jak grzyb po deszczu pojawiło się dużo serwisów online oferujących usługi księgowości na odległość. Czy zaleca się korzystać z takich propozycyj? Stanowczo nie. Zapisy w dokumentach naszej firmy to tak istotnie strategiczne informacje. Powierzając te dane przez globalna sieć portalowi rachunkowemu, może się wydarzyć taka okoliczność, że z powodu wady dowiedzą się o nich nasi potencjalni konkurenci. Jakby nie patrzeć, takie portale za to nie odpowiadają, ponieważ mają to zapisane w własnych regułach. No cóż, co w takiej sytuacji? Najlepszym wyborem jest udać się do kilku znanych w naszym mieście biur księgowych. Już po kilkunastu minutach rozmowy z ich szefami jesteśmy w stanie ocenić, czy wskazane jest jednej z nich zaufać. Nie przez przypadek Biuro Rachunkowe ?DEKRET? w Gubinie ma nazwę rzetelnej w każdym słowa tego pojęciu. Wszystko to dzięki właścicielowi, dokładnie Agnieszce Różyckiej, która od samego początku postawiła na najwyższą jakość świadczenia usług.

  Data dodania: 12 10 2012 · szczegóły wpisu »
Reklamy Google