Angielski Online


Reklamy Google

Strony związane z hasłem 'szkolenia':

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Edukey - eMarketing i szkolenia »

  Łódzka firma marketingowo - szkoleniowa. Specjalizuje się w działaniach eMarketingowych takich, jak SEO i pozycjonowanie stron internetowych, reklama Google AdWords, ePR i Social Media oraz tworzenie profesjonalnych stron WWW. Szkolenia kopmuterowe, prawne i marketingowe na terenie Łodzi, Warszawy i okolic. Doświadczeni trenerzy, małe grupy.

  Data dodania: 06 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Vulcan - arkusz organizacyjny »

  Vulcan jest twórcą oprogramowania dla szkół. Aplikacje te wspierają kierowanie placówkami na różnych poziomach. Jest to przetestowane i oryginalne oprogramowanie komputerowe, które wdrażane jest przez najlepszych specjalistów. Sprawdź jak proste jest układanie planu lekcyjnego, zobacz jak prosto można zarządzać stopniami za sprawą e-dziennika. Więcej informacji:
  http://www.vulcan.edu.pl/dla_szkol/optivum/arkusz/Strony/wstep.aspx
  http://www.vulcan.edu.pl/dla_szkol/optivum/DzienniklekcyjnyOptivumNET/Strony/Dziennik_lekcyjny_Optivum.aspx
  http://www.vulcan.edu.pl/dla_szkol/optivum/plan_lekcji/Strony/wstep.aspx

  Data dodania: 28 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • montaż elektroniki »

  Robota z elektrycznością i maszynami elektrycznymi należy do jednych z najbardziej groźnych, dlatego tak istotne jest ażeby adekwatnie się asekurować podczas jej wykonywania. Nawet przeciętny montaż elektroniki może wyrządzić niedbałemu elektrykowi wiele nieszczęścia, dlatego firma Sonel przekazuje swoim odbiorcom innowacyjne mierniki takie jak np. kamera termowizyjna odczytująca wzrosty temperatur, które mogą występować w przewodach i powodować zagrażające sytuacje. Ochrona pracownika jest prostsza z przedsiębiorstwem Sonel.

  Data dodania: 24 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • hotel - http://www.palacwkonarach.pl »

  Namawiamy do Pałacu w Konarach, mieszczącego się pod ręką ośrodki miejskie uzdrowiskowego – Busko Zdrój. Nasz Pałac jest ekskluzywnym obiektem, jaki zadowoli wręcz najbardziej wymagających klientów. Dbamy o właściwie każdy szczegół zarówno w kwestii wystroju, jak też obsługi jak również realizowania usług. Dwór w Konarach jest idealnym miejscem na organizację eleganckich a także wystawnych przyjęć weselnych, bankietów, konferencji bądź rodzinnych imprez okolicznościowych. Z dumą namawiamy też do skorzystania z ekskluzywnej sali balowej, która ma możliwość pomieścić aż do pięciuset ludzi! Dwór w Konarach to też piękna restauracja Mirage oraz dodatkowo doskonały hotel, w którym goście mają do dyspozycji przeszło dwudziestka pokoi oraz dodatkowo dwa ekskluzywne lokale, wszelkie wyposażone w łazienki, klimatyzację, telewizję satelitarną, telefon i dodatkowo radiowy Globalną sieć.

  Data dodania: 01 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kurs fotografii »

  Poszukiwałeś kiedyś specjalnej szkoły fotografii ślubnej? Nasza akademia zapewni ci kompleksowe szkolenie na fotografa ślubnego i zaczniesz czerpać zyski z pasji robiąc wspaniałe zdjęcia ślubne Wrocław. Chciałbyś mianować siebie fotograf ślubny Wrocław ale brakuje ci czasu na zgłębienie tajników tej sztuki? Skorzystaj z naszego szkolenia online i zdobądź wiedzę o której inni tylko marzą. Skontaktuj się już dziś i zostań profesjonalnym fotografem wykorzystującym w pełni swój talent i posiadany sprzęt, aby tworzyć przepiękne obrazy które zostaną nieśmiertelne. Czekamy na Ciebie! fotografia ślubna Wrocław.

  Data dodania: 23 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia biznesowe »

  Kiedy firma przyjmuje własnych pracowników do pracy, wówczas pracownicy owi muszą przejść szkolenia. Szkolenia są bardzo wszelkiego rodzaju. Wszystkie bywają organizowane z jakiegoś powodu. Niesamowicie ważne szkolenia są w zawodzie fryzjera. Zmieniająca się ciągle moda oraz nowsze fryzury a także dobieranie barw, wymagają, aby fryzjerzy regularnie byli szkoleni. Także w wielu zawodach, kursy są konieczne, gdyż wprowadza się nowe maszyny, czy przepisy, oraz w związku z tym pracownicy muszą zostać wyszkoleni. Generalnie szkolenia bywają tworzone są niezwykle regularnie szczególnie w miejscach, w jakich zmiany są stałe. Jednakże szkolenia pracowników to nie tylko podczas przyjścia do pracy, lecz stałe douczanie i doszkalanie pracowników, daje pewność że pracownicy będą doskonale przygotowani a także odpowiednio przeszkoleni do pracy. Bywa to niezwykle ważne, aby taki robotnik mógł pracować dobrze i bez żadnych wypadków. Szkolenia bhp bywają po podatkach najmocniej potrzebne w każdej pracy. To z ich powodu w firmach bywa mniej wypadków.

  Data dodania: 17 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek szkolenia kierowców Warszawa »

  Ośrodek szkolenia kierowców Warszawa jest pierwszym etapem na drodze zmierzającej do zdobycia dokumentów uprawniających każdego do prowadzenia auta. Wybór idealnej placówki jest podstawą aby cel ten stał się osiągnięty i droga do niego była łatwą w miejsce zbędnych frustracji. Polecamy swoje szkolenia w bardzo przystępnych cenach i stronę w której zakresie znajdziecie Państwo kilka danych w temacie naszej placówki.

  Data dodania: 09 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Skoki spadochronowe wrocław »

  Czy marzysz niekiedy o tym, aby poczuć się jak ptak? Tylko spadochroniarze wiedzą, dlaczego ptaki śpiewają. Skocz z nami z całkowicie sprawnego samolotu i poczuj prędkość dochodzącą do 230 km/h oraz bezkresny pęd powietrza. Prawdziwa adrenalina wyzwala niespotykane emocje. Już dziś możesz skoczyć w pobliżu Wrocławia nie ryzykując a także możesz oddać się pełni adrenaliny bez przechodzenia szkolenia. Skoki na spadochronie w tandemie umożliwiają skakanie pod nadzorem wpiętego do nas instruktora każdej osobie. Nie ma dolnej ani górnej granicy wieku przez co sport ten jest dla każdego. Skaczemy w okolicach Wrocławia. Aby skoczyć z nami wystarczy wypełnić formularz.

  Data dodania: 31 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia Łódź »

  Z wyniku tego, że współcześnie nawet skończenie studiów nie zapewnia momentalnego zatrudnienia, mobilizujemy do ukończenia szkoleń - każde szkolenie to możność na zyskanie interesującej umiejętności, która akurat może znaczyć dużo dla pracodawcy. Na łamach naszej strony www.kmstudio.com.pl prezentujemy szczegółowo cieszące się popularnością szkolenia Łódź, jakie mogą okazać się owocnym wyborem dla bezrobotnych poszukujących pracy bądź zajmujących się jakąś nudną, niezbyt dobrze płatną pracą. Proponujemy tego typu branże, jakie obecnie umożliwiają znaczący progres intelektualny, jak również wymagają konkretnej wiedzy, co owocuje jak najbardziej lepszymi pieniędzmi. Prezentowane na poniższej stronie kursy dotyczą przykładowo informatyki albo zarządzania. Są one prowadzone nie w sposób ogólnikowy ale dotyczą pewnych przydatnych dla Państwa dziedzin. Proponujemy szkolenia Warszawa osobom będącym na różnych stopniach kariery zawodowej, tym samym odszuka się coś dla tych, jacy dopiero zaczęli pracę albo chcą do niej przystąpić, jak również dla tych, którzy dotarli już na stopień kierowniczy, jednakże w dalszym ciągu pragną się uczyć. Jako że istota ludzka uczy się całe życie, proponujemy nowatorskie kursy, za sprawą jakich prosto będzie wejść na kolejny etap rozwoju.

  Data dodania: 02 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sala szkoleniowa Łódź »

  Wymagasz auli konferencyjnej, ale nie wiesz, kto taką posiada oraz gwarantuje jej wynajęcie? Poprawnie przybyłeś. Wynajem sal konferencyjnych w Łodzi to nasza specjalizacja. Mamy wybitnie urozmaiconą ofertę, jaka na pewno przypadnie Ci do gustu. Proponujemy odbiorcom klimatyzowane aule konferencyjne, jakie pomieszczą sporą grupę ludzi. Dzięki nam będziesz mógł zwołać naradę w profesjonalnym miejscu. Nie czekaj dłużej i skontaktuj się z nami, żeby okiełznać wszystkie detale wynajmu.

  Data dodania: 20 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Angielski przez internet »

  W tych czasach istotnie wiele mówi się o tym, że Internet będzie dobrym rozwiązaniem dla możliwych użytkowników jak również wnosi on wiele dobrego do życia. W niejakich przypadkach jest on dosłownie niezbędnym koniecznym elementem życia, wiadomo bowiem że można w nim znaleźć różnenad wyraz edukacyjne wiadomości, które mogą pomóc zwyczajnym kursantom w nauce. Skoro przecież warto iść z postępem, to oraz nauki można prowadzić przez Internet za pośrednictwem różnego stylu komunikatorów. Ten rodzaj tworzenia kursów jak też nauki on line nosi nazwę angielski przez internet. Określenie pochodzi z języka angielskiego - prefiks e znaczy, iż nauka prowadzony jest przez sieć, a z kolei człon "learning" z języka angielskiego tłumaczona może być, jako uczenie się. W rzeczywistości tych kursy dzielą się na 2 ważne grupy, które są związywane z typem komunikowania się. Jest to komunikacja tekstowa, oraz głosowa. Sama nazwa wskazuje, iż w sytuacji tekstu wszystko odbywa się za poradą komunikowania się ze sobą poprzez pracę na klawiaturze, a głosowa poprzez wykorzystanie komunikatorów z funkcją mikrofonu. Kurs angielski przez internet z pewnością niemoże być jakimś idealnym sposobem na dostanie cennej wiedzy. W końcu nie wygląda to tak,jak prawdziwe kursy, w jakich patrzy się trenerowi prosto w oczy jak też można z nich wyczytaćbardzo korzystne informacje. Mimo wszystko taki rodzaj nauki może pomóc wielu osobom znacznie się dokształcić i zdobyć pewne informacje, które są wymagane, angielski przez internet na pewno będzie wielką przyszłością ludzi, oraz istotnie przyda się wróżnorodnych sytuacjach.
   

  Data dodania: 05 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Audit 5s »

  Firma ligamistrzow5s.pl proponuje Państwu usługi kursy z zakresu: Audytowanie 5s. Nasza Firma to bezkonkurencyjne na całym rynku źródło informacji dla specjalistów ds. metody 5s oraz menedżerów. Odbiorcy mają możliwość znaleźć na naszych stronach: rady ekspertów, unikatowe autorskie artykuły oraz najnowsze wiadomości z rynku, które wspierają ich w codziennej pracy. Realizujemy kursy z zakresu Metoda 5s od bardzo dawna a posiadane doświadczenie owocuje doskonałym przygotowaniem nauczycieli. Przyjdź i przekonaj się. Zapraszamy do kontaktu. Mamy do zaoferowania zainteresowanym produkty wyśmienitej jakości. Nasz konsultant odpowie na Państwa zapytania.

  Data dodania: 27 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia dla firm »

  Ideą która przewodzi w toku szkolenia dla firm, jest wyedukowanie kursantów w taki sposób ażeby umieli używać spośród edukacji nie jako wyuczonego schematu tymczasem tak aby nabyli umiejętności radzenia sobie w niebanalnych sytuacjach. Szkolenia miękkie owo właśnie taki maniera edukacji, kto pozwala na osiągnięcie stanu edukacji uniwersalnej. Na pierwszy rzut oka dokąd szukać spółek zajmujących się przeprowadzaniem szkoleń? Najłatwiej jest dobre firmy wyszukać w większych ośrodkach miejskich takich w charakterze Gród podwawelski, Szczecin, Szczecin, Szczecin oznacza to Warszawa Szkolenia w tym miejscu są w praktyce przeprowadzane w średnio kilkudziesięciu firmach dla danej miejscowości.
  Wracając do sens, czym są kursy miękkie? W klasycznym toku nauczania, znajomość przyswajana jest w formacie książkowym czy wzory reguły także gotowe rozwiązania, w odróżnieniu od chwili tematu, jaki poruszam, wiedza taka możebny wykorzystana w praktyce wszędzie jednakże osoba ją posiadająca po wielokroć nie jest w stanie uporządkować nabyty schemat działania aż do danej sytuacji, dlatego że nie jest w stanie powiązać jej spośród posiadaną wiedzą. Warsztaty miękkie skupiają się za to na tym w charakterze zastosować oraz jako przetrwać w nietypowej sytuacji także wykorzystać kupioną klasyczną wiedzę. Pracownik czy też zarządca przeszkolony w nowomodny rodzaj jest w stanie zabawiać odpowiednie decyzje, bowiem nabyta znajomość daje kwalifikacja poruszania się w świecie biznesu (firmy, przedsiębiorstwa). Jednym słowem jest to nauka samodzielnego myślenia, podejmowania wyborów dodatkowo odpowiedzialności zbyt nie.

  Data dodania: 05 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tajemniczy Klient, Szkolenia Biznesowe »

  Wartość dodana - w konstrukcjach realizacji pytań Mystery Shopper niejednokrotnie zaopatrujemy naszym Klientom za darmo szereg dodatkowych działań. Jako firma treningowo-doradcza stajemy się partnerem w zakresie doradztwa biznesowego, czy handlowego. Po przeprowadzonym badaniu tworzymy raport, który uzewnętrznia mocne tudzież słabe strony procesów biznesowych. Na podstawie raportu realizujemy program doradczy. Pełna odpowiedzialność - nasi eksperci biorą na siebie obowiązek udzielania bezpośrednich odpowiedzi osobom ocenianym, w sytuacji zgłoszenia jakiegokolwiek zastrzeżenia do otrzymanych wyników. Indywidualne podejście - przed każdym badaniem analizujemy indywidualną sytuację Klienta. Na jej podstawie samodzielnie tworzymy odpowiednie narzędzia badawcze. Poprzez wyważoną kompilację znanych nam strategii rynkowych oraz posiadanej przez nas wysokiej wrażliwości etycznej, stajemy się wartościowym partnerem w prowadzeniu biznesu, którego usługi daleko wychodzą w tzw. wartości dodane.

  Data dodania: 26 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Skoki spadochronowe w tandemie |Szkolenia | Kursy | Skoki Tandemowe| SkyDive Club 3miasto »

  Skok w tandemie wykonuje się w charakterze pasażera, bez konieczności wykonywania badań lekarskich oraz udziału w szkoleniu. Do skoku wystarczy podpisane oświadczenie oraz 15 minutowe przygotowanie przed skokiem.

  Do skoku pasażer otrzymuje kombinezon oraz okulary.

  Skoki tandemowe wykonuje się z wysokości 4000m gdzie czas swobodnego spadania wynosi 50 sekund
  z prędkościa ok 200 km /godz.Każdy skok może być filmowany i robione zdjęcia przez skoczka kamerzystę.

  Po otwarciu spadochronu na wysokości ok 1600m każdy pasażer ma możliwość sterowania spadochronem szybując na spadochronie aż do lądowania. Lądowanie wykonuje się na pupe delikatnym ślizgiem na trawie.

  Tandemowe skoki spadochronowe mogą wykonywać osoby niepełnosprawne.

  Data dodania: 26 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kurs na HDS »

  Almat Ośrodek Kształcenia to firma działająca na rynku szkoleniowym od wielu lat. Almat prowadzi szkolenia dające uprawnienia operatora wózków jezdniowych spalinowych i elektrycznych. Uzyskane przez uczestników uprawnienia dotyczą wszystkich typów wózków jezdniowych z napędem silnikowym, są bezterminowe i honorowane we wszystkich krajach Uni Europejskiej. Oprócz tego organizujemy kursy na suwnice, wciągarki, ładowarki teleskopowe, podnośniki koszowe i HDS'y oraz kursy BHP dla wszystkich grup zawodowych.

  Data dodania: 21 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • GoForward »

  Marka GoForward powstała w roku 2015. Zajmuje się przeprowadzaniem szkoleń, warsztatami, wynajem sal szkoleniowych, wynajem sal konferencyjnych. GoForward ma w swojej ofercie zarówno szkolenia dla małych i średnich przedsiębiorstw, jak i szkolenia dla osób prywatnych/indywidualnych. Szkolenia miękkie oferowane przez GoForward dotyczą tematów takich jak:
  1. Relacje w biznesie – warsztaty odnoszą się do budowania zrównoważonych relacji w relacjach w organizacji lub przedsiębiorstwie.
  2. Frame work podejmowania trudnych decyzji – warsztat rozwija kompetencję podejmowania decyzji w sytuacjach stresowych. Wspomaga poszukiwanie kreatywnych rozwiązań sytuacji problemowych.
  3. Work life balance – warsztat poświęcony sztuce wyznaczania granic między pracą a życiem prywatnym oraz osiąganiem wewnętrznej harmonii.
  4. Rekrutacja – na warsztacie będzie przekazywana praktyczna wiedza dotycząca skutecznej oraz efektywnej rekrutacji pracowników w małych oraz średnich przedsiębiorstwach.
  5. Zarządzanie czasem – na warsztacie uczestnicy poznają narzędzia efektywnego zaradzania czasem zarówno podczas wypełniania obowiązków w pracy jak i w życiu prywatnym.
  6. Zarządzanie zadaniami – warsztat poświęcony narzędziom wykorzystywanym do efektywnego zarządzania zadaniami.
  7. Efektywny team working – na warsztacie uczestnicy poznają techniki efektywnej komunikacji interpersonalnej.
  8. Budowanie marki – dzięki warsztatowi uczestnicy poznają proste a zarazem efektywne techniki budowy wizerunku własnej marki na rynku.
  9. Modele biznesowe – na warsztacie uczestnicy poznają techniki w jaki sposób opracować/poznać zasoby swojego przedsiębiorstwa oraz jak tworzyć/opracowywać segmenty klientów

  Więcej informacji znajdziesz na stronie goforward.pl

  Data dodania: 07 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Interskills.pl - Imprezy integracyjne, wyjazdy, szkolenia, organizacja eventów »

  Szukasz zwariowanego pomysłu na wyjazd integracyjny? Jeżeli tak dobrze trafiłeś, ponieważ firma Interskills w kompleksowy sposób zadba o każdy detal związany z imprezą integracyjną. Od dziś sprawy związane z załatwianiem transferu gości, hotelu, wyżywienia, rozrywki, szkolenia możesz pozostawić firmie Interskills. Działamy na rynku eventowym od kilku dobrych lat więc mają Państwo pewność, iż wszystko będzie przygotowane na najwyższym poziomie. Sami sprawdźcie nas na www.interskills.pl , nasze działania związane z paintballem - Paintball Kraków

  Data dodania: 11 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Obsługa Klienta Szkolenia »

  Czy Twoi pracownicy nie odczuwają potrzeby szkolenia z reklamacji czy obsługi klienta? Nasza firma szkoleniowa ma fantastycznych trenerów, którzy w łatwy i przejrzysty sposób przekażą Twoim pracownikom umiejętności konieczne do radzenia sobie z powszechnymi aktami, z którymi spotykają się pracownicy działów reklamacji. Obsługa klienta szkolenia a także reklamacje szkolenia, wpisując takie zwroty w Yahoo znajdziesz naszą stronę internetową www.obslugaklienta.com. Zostań fantastycznym profesjonalistą od reklamacji, nie daj się zaskoczyć w żadnej ciężkiej sytuacji w pracy, zobacz nasze fantastyczne szkolenia.

  Data dodania: 19 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • AVENHANSEN »

  Administrowanie firmą wbrew pozorom nie należy do prostych zadań, przede wszystkim, wtedy gdy ma się pod sobą dwudziestu lub więcej najemników. Bez wsparcia kogoś z działu kadrowego trudno nad tym wszystkim zapanować, szczególnie jeśli chodzi o szkolenia. Warszawa to miasto, w którym działa wiele firm z różnorakich branży. Do tego grona trzeba przyporządkować organizujące szkolenia przedsiębiorstwo AVENHANSEN. Drobiazgowe informacje dotyczące świadczonych przez ten zakład posług można znaleźć na klarownej stronie internetowej szkolenia.avenhansen.pl. Szkolenia kadr odbywają się średnio najczęściej co kilka lat. Okazuje się, że tak szybko zmieniają się kierunki w wybranych dziedzinach, że dzisiaj trzeba o wiele częściej urządzać szkolenia dla szerszej grupy potencjalnych adresatów, skłonnych zdobyć wiadomości z danego zakresu.

  Data dodania: 21 08 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »
Reklamy Google