Angielski Online


Reklamy Google

Technika Kategoria: Technika

Tutaj wstaw opis kategorii Technika

Technika - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

  • Preparaty na odchudzanie »

    Nasz blog został stworzony z myślą o ludziach którzy potrzebują pomocy z zakresu odchudzania, suplementów diety, preparatów na odchudzanie, zdrowego odżywiania czy dobrania odpowiedniego treningu fizycznego dla siebie. Znajdziesz u nas wiele przydatnych informacji na ten temat które później z powodzeniem możesz wykorzystać w trakcie tworzenia swojej diety, indywidualnego planu żywieniowego czy tworzenia planu treningowego. Nowe artykuły będą się pojawiały systematycznie a każdy z nich będzie dokładnie przeanalizowany żeby wszystkie informacje pojawiające się na blogu były jak najbardziej profesjonalne.Masz jakiś pomysł i chcesz także dołożyć swoją cząsteczkę wiedzy do naszego portalu napisz do nas na pewno odpowiemy. Każda sugestia od Państwa będzie rozważona.Nie pozostaje mi nic innego jak zaprosić wszystkich do odwiedzenia naszego serwisu.

    Data dodania: 09 03 2016 · szczegóły wpisu »
  • Porducent urządzeń do badania hydrantów SOLID BHP »

    SOLID-BHP TOMASZ PALKA APARATURA KONTROLNO-POMIAROWA DO HYDRANTÓW TESTO
    ELISIS PRODUCENT PRZYRZĄDÓW DO TESTOWANIA HYDRANTÓW - ZESTAWY DO TESTOWANIA HYDRANTÓW gęstość
    hydrantshoso. Firma SOLID-BHP działa w terenie nieprzerwanie od 201
    roku.
    Posiadamy ogromne moce produkcyjne urządzeń do testowania hydrantów przeciwpożarowych. Nasze zaplecze produkcyjno-magazynowe ma łączną powierzchnię 2000 metrów kwadratowych. zlokalizowanych w Mszanie Dolnej, Limanowej i Krakowie. Dział handlowy mieści się w Mszanie Dolnej przy ul. Piłsudskiego
    . Nasz dział produkcji i sprzedaży posiada szeroki zakres działalności, począwszy od projektowania, produkcji, badań dysz i systemów pomiarowych, po dystrybucję sprzętu i zestawów do badań hydrantowych.
    Prace badawczo-rozwojowe prowadzimy we współpracy z krakowskimi uczelniami tj. Akademia Górniczo-Hutnicza i Politechnika Krakowska. Dzięki temu stale dokonujemy uzupełnień i innowacji zarówno w zakresie materiałów, jak i technologii. We wszystkie te działania angażujemy się jako producent i dostawca liczących się na rynku klientów, uczestniczymy w ich rozwoju jako partner biznesowy, oferując im rozwiązania techniczne, których oczekują. Oferowane przez nas urządzenia i zestawy do badań hydrantów przeciwpożarowych charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz precyzyjną dokładnością pomiaru.

    Data dodania: 05 02 2023 · szczegóły wpisu »
  • naprawa sprzętu budowlanego Bydgoszcz »

    Nasz Zakład Usług Sprzętowych Budownictwa "MATRA" S. A. powstał na początku lat 90-tych. Jego głownymi założenym założeniem było dostarczenie wysokich jakości produktów, których trudno było w tamych wypatrywać. W dzisiejszych czasach jako przedsiębiorstwo z przeszło 20-letnim doświadczeniem w branży proponujemy szeroki przekrój usług i towarów związanych z budownictem. Nasza wypożyczalnia sprzętu budowlanego posiada spory wybór maszyn, począwszy od sprzętu lekkiego po ciężki. Przybory budowlany jest precyzyjnie sprawdzany by zagwarantować pełną bezawaryjność. Zajmujemy się też nie tylko jego wynajmem lecz a oprócz tego naprawą. Posiadamy także rusztowania wiszące a oprócz tego ramowe. Składanie rusztować przez nas dostarczanych odbywa się na obszarze budowy. Rozciągłość naszych działań to głównie Bydgoszcz a także jej okolice. Po więcej informacji zachęcamy na naszą stronę internetową a oprócz tego zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

    Data dodania: 11 12 2021 · szczegóły wpisu »
  • Regeneracja silników elektrycznych »

    Rekpol-Bis z siedzibą w Inowrocławiu to firma zapewniająca specjalistyczne przezwajanie silników elektrycznych. Dysponując wieloletnim doświadczeniem w diagnostyce a oprócz tego remontach maszyn, gwarantuje profesjonalną a oprócz tego terminową realizację dosłownie wymagających zadań. Oferując przewijanie silników elektrycznych, poprawia ich napędy a oprócz tego przeprowadza kompleksową regenerację. Prowadzi sprzedaż silników nowych, używanych i uszczelnień mechanicznych. Wykonuje remonty prądnic, spawarek, transformatorów, elektronarzędzi a oprócz tego wielu innych maszyn. Trudni się laserowym osiowaniem zespołów napędowych. W zakres usług dla elektrowni wiatrowych wchodzi ocena generatorów, wymiana łożysk a oprócz tego inne prace serwisowe. Przyjmując zlecenia na nawijanie silników i również pozostałe usługi, Rekpol-Bis zapewnia kompetentne doradztwo a oprócz tego atrakcyjne ceny.

    Data dodania: 29 05 2021 · szczegóły wpisu »
  • Technologie galwaniczne »

    Od bardzo dawna paramy się funkcjonowaniem w branży obróbki powierzchniowej w Polsce i również Europie Środkowo-Wschodniej. Jesteśmy jednym z ważniejszych wytwórców w branży pokryć technicznych. Nasza oferta obejmuje lecz i chemię galwaniczną, lecz a oprócz tego niezbędne urządzenia i sprzęt stosowany w galwanizerniach. Jesteśmy specjalistami w, nowoczesnej obróbce wibrościernej, wielu technikach szlifowania, polerowania i obróbce strumieniowo-ściernej. O ile Państwo nam zaufają współpraca z naszą firmą okaże się uczciwym i również unikatowym doświadczeniem. Podchodzimy indywidualnie do każdej powierzonej nam sprawy. Nasz zespół postara się podołać nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom jakie stawiają nam nasi klienci. Nasza marka Galvano-Partners Chemicals jest gwarantem najlepiej wykonanych usług a oprócz tego profesjonalnej obsługi klienta. Branża prężnie się zmienia, a my jesteśmy jednym z liderów w kraju, z tej przyczyny oferujemy wyłącznie najlepsze rozwiązania technologiczne. Mamy długoletnie doświadczenie, a nasi kadra wiedzę na poziomie eksperckim. Wartość zadowolonych klientów może zagwarantować Państwo o naszych osiągnięciach a także możliwościach na kolejne lata. Ciągle się rozwijamy. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualne opracowując specjalistyczne wyjście techniczne.

    Data dodania: 29 05 2021 · szczegóły wpisu »
  • Pługi dłutowe »

    Mandam z siedzibą w Gliwicach specjalizuje się w produkcji maszyn rolniczych na rynek krajowy oraz obcy. Oferuje duży wybór urządzeń wyróżniających się unikalnymi rozwiązaniami technicznymi. Dysponuje nowocześnie wyposażoną halą produkcyjną i malarnią. Zatrudnia doświadczonych a także wykwalifikowanych pracowników. Zapewnia indywidualne postawa, fachowe doradztwo oraz rzetelną obsługę. Umożliwia dopasowanie osprzętu maszyn do rodzajów gleby. Mandam nieustannie się rozwija i poszerza swoją ofertę. Składają się na nią najlepszej klasy maszyny rolnicze do orki, do podorywki a także nie tylko. Asortyment obejmuje także brony talerzowe, kultywatory zębowe a także agregaty przedsiewne. Firma produkuje maszyny do pielęgnacji terenów zielonych oraz wały uprawowe. Świadcząc usługi serwisowe, trudni się naprawami i również przeglądami maszyn.

    Data dodania: 29 05 2021 · szczegóły wpisu »
  • Toczenie cnc »

    Położona w Bydgoszczy firma Metalko dysponuje wieloletnim doświadczeniem w zakresie obróbki skrawaniem, ale nie tylko. W jej skład wchodzą 3 wyspecjalizowane Zakłady - Maszyn Wirowych, Budowy Aparatury oraz Antykorozyjny, więc również propozycja obejmuje kolumna innych usług. W ramach obróbki metali Metalko oferuje frezowanie cnc, szlifowanie, wiercenie i toczenie cnc. Analizowanie plastyczna stali obejmuje walcowanie, cięcie i również gięcie blach. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji aparatury a także urządzeń wielkogabarytowych dla przemysłu celulozowo-papierniczego. Para się naprawami i regeneracją maszyn. Wytwarza części zamienne oraz instalacje z tworzyw sztucznych. Wykonuje wykładziny ceramiczne a także z laminatów. Produkuje swoje wyroby zarówno na bazar krajowy, jak a oprócz tego zagraniczny. Zapewnia profesjonalne doradztwo i również rzetelną realizację zamówień.

    Data dodania: 28 03 2021 · szczegóły wpisu »
  • kompleksowy serwis kserokopiarek canon Białystok »

    Niepoprawne funkcjonowanie kserokopiarki może wytwarzać bardzo duże straty finansowe a także przestój w firmie, dlatego też koniecznie sprawdźcie nasz serwis kserokopiarek, by uniknąć tych a także wielu innych problemów. Dla nas naprawianie i konserwacja kserokopiarek, to nie tyle żmudna codzienna praca, lecz również wielka pasja, którą zawsze staramy się podzielić z naszymi klientami. Jesteśmy w stanie naprawić nie tyle najpopularniejsze modele kserokopiarek dostępnych na rynku, lecz także wyraźnie mniej popularne urządzenia, które odmówiły posłuszeństwa. Profesjonalna renowacja kserokopiarek jest doskonałym wyborem nie tylko dla tych osób, które chcą zminimalizować niebezpieczeństwo awarii sprzętu drukującego, lecz również dla tych osób, które chcą poprawić wydajność i jakość samych wydruków. Zapewniamy najlepsze ceny, miła usługę oraz nie cierpiący zwłoki czas napraw.

    Data dodania: 20 01 2021 · szczegóły wpisu »
  • wysokiej jakości pompy tłoczkowe »

    Zlokalizowana w Dębnie w województwie zachodniopomorskim firma Hydrom Mechanika Maszyn prowadzi sprzedaż silników hydraulicznych, pomp a oprócz tego nie tylko. Dysponując wieloletnim doświadczeniem w branży, świadczy usługi serwisowe w zakresie kompleksowych napraw maszyn takich jak koparki, walce drogowe, rozdrabniacze węgla a oprócz tego wielu innych. Para się naprawą oraz regeneracją pomp hydraulicznych i hydrauliki siłowej. Wychodzi naprzeciw potrzebom właścicieli maszyn drogowo-budowlanych oczekujących fachowego doradztwa i również sprawnej obsługi. Proponuje rozległy wybór urządzeń i również części zamiennych do maszyn znanych wytwórców. Pompy a także silniki hydrauliczne tłoczkowe, pompy łopatkowe czy części do łodzi motorowych to jedynie niewielka część dostępnego w sklepie asortymentu. Składają się na niego również orbitrole i również pompy zębate.

    Data dodania: 05 01 2021 · szczegóły wpisu »
  • Stalowe zbiorniki i silosy »

    Firma Zugil to dobrze znana a oprócz tego powszechnie polecana firma, która posiada {bardzo długie|wieloletnie| doświadczenie na rynku polskim. Jej specjalnością są konstrukcje przemysłowe, które produkuje od początku swojej działalności. Trafiają one do wielu odbiorców na całym świecie, co potwierdza jakość usług zapewnianych przez Zugil. Na domiar tego już od wielu lat firma Zugil sprzedaje suszarki i piece, które są niezbędne przy lakiernictwie. Są one tworzone z myślą o oszczędności energetycznej, co zapewnia że przybory ten nie powoduje niepotrzebnych wydatków. Szeroki wybór w propozycji sprawia, że każdy kupujący ma pewność, że znajdzie dokładnie taką suszarkę bądź kabino-suszarkę, jaka spełni jego oczekiwania. Wszystko to powoduje, że firma Zugil jest firmą w sumie godną zaufania, jakie pokładają w niej jej stali klienci.

    Data dodania: 29 12 2020 · szczegóły wpisu »
  • Specjalistyczne zestawy jezdne aparaturowe »

    Zlokalizowana niedaleko Warszawy firma Guitel Polska specjalizuje się w sprzedaży kółek do wózków i również zestawów jezdnych. Działa jako wydział francuskiego przedsiębiorstwa Guitel Hervieu France. Ofertę kieruję do sektora usług przeładunkowych. Współpracuje również z dystrybutorami zaopatrzenia przemysłowego. Dysponuje rozległym asortymentem towarów, które wyróżniają się zastosowaniem innowacyjnych technologii. Opatentowane koło typu Resilex z bieżnikiem w kolorze szarym to jeden z najnowszych wyrobów fabryki Guitel. Oferta obejmuje jak też kółka jezdne meblowe, do pojemników na nieczystości komunalne i mnóstwo innych. Przedsiębiorstwo produkuje również zestawy jezdne, platformy transportowe i również wózki. Prowadzi sprzedaż akcesoriów. Gwarantuje wysoką jakość wszystkich artykułów. Klienci mogą polegać doradztwo i również rzetelną obsługę.

    Data dodania: 29 12 2020 · szczegóły wpisu »

Technika - nowa podkategoria:

Nazwa:

Najnowsze tagi związane z kategorią: Technika

Reklamy Google