Giełda Bitcoin i Litecoin

Reklamy Google

https://terapie.pl terapia w stresie Wrocław

https://terapie.pl terapia w stresie Wrocław Psychoterapeuta pracujący opierający się o psychoanalizę wzmacnianą medycyną naturalną, absolwent Akademii Medyczne mgr Jarosław Filipek oferuje konsultacje oraz psychoterapię personalną w swoim gabinecie we Wrocławiu. Terapeuta z ogromnym doświadczeniem specjalizuje się w następujących obszarach: terapia stresu, terapia w depresji, kuracja wypalenia zawodowego. Zasłużony psychoterapeuta i fachowiec w temacie medycyny naturalnej pracę z pacjentem wzbogaca o elementy niekonwencjonalnych metod terapeutycznych, w tym masaż kitajski AMO, terapię Reiki i Radiestezję Zdrowia. Biegły psychoterapeuta, hipnoterapeuta, uzdrowiciel duchowy (wg NFSH) i również energoterapeuta mgr Jarosław Filipek skutecznie pomaga w leczeniu wszelkiego gatunku stanów lękowych a oprócz tego przygnębienia, poczucia bezsensu życia a oprócz tego smutku, bezsenności i uzależnienia od narkotyków, alkoholu, hazardu, seksu, nikotyny, czy też zakupów.

Szczegóły strony https://terapie.pl:

Podlinkuj stronę https://terapie.pl:

https://terapie.pl terapia w stresie Wrocław

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 84

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Psycholog Gorzów »

  Witam na mojej wyjątkowej stronie www reprezentującej działalność jaką prowadzę, czyli pomoc psychologa za pomocą najbardziej nowoczesnych terapii jakie obecnie są wykonywane na świecie. Biofeedback Gorzów. Zapraszam wszystkie zainteresowane osoby, obecnych oraz przyszłych klientów do mojego Świerzego gabinetu na ulicy Piłsudskiego w mieście Gorzów. Jeżeli masz problemy z stresem oraz z jego ogarnięciem, moja pomoc są skierowane właśnie do Ciebie. Posiadam odpowiednie specjalizację oraz duże doświadczenie w pomocy psychologicznej ludziom w tego typu schorzeniach. Psycholog Gorzów. U mnie odzyskasz dawne siły w pokonywaniu kolejnych, nowych wyzwań jakie stoją przed Tobą zarówno w życiu codziennym jak i pracy oraz pokonywaniu kolejnych barier w sporcie. Psycholog sportu Gorzów.

  Data dodania: 29 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Poznań »

  Poza opinii innych osób, kobieta powinna również szczególną uwagę zwracać na to, czy dany specjalista regularnie wytwarza badanie usg, cytologię i tak dalej. Niekiedy psychoterapeuta poznań może przekonać kobietę do etgo typu badań. Powinno się pamiętać, że koniecznością każdego lekarza psycholog szczecin jest przeprowadzenie podczas wizyty badania. Jeżeli chodzi o usługi świadczone zarówno, w swoich gabinetach ginekologicznych, jak i publicznych można tu wyróżnić m.in. prowadzenie ciąży, posiewy, badania hormonalne, histopatologiczne, a ponadto cytologiczne, leczenie nadżerek, zapaleń i wiele innych. Istotnym są rónież szkolenia imds.

  Data dodania: 28 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja bobath Wroclaw »

  Strona opisuje informacje na temat rehabilitacji dzieci za pomocą metody Bobath. Dyplomowana terapeutka zaprasza do konsultacji i kierowania pytań. Metoda ta jest uznana na świecie, wiodąca i skuteczna dla rehabilitacji dzieci. Dla każdego dziecka dobierany jest szczegółowy tok terapii, który poparty jest oczywiście konkretną znajomością etapów prawidłowego rozwoju ruchowego dziecka. Prawidłowe ćwiczenia to wyzwalanie ruchów w formie jak najbardziej zbliżonej do odpowiednich poprzez wspomaganie i kierowanie ruchu z punktów kluczowych, czyli miejsc kontroli ruchu i wykorzystywanie i utrwalanie zdobytych umiejętności ruchowych w codziennych czynnościach. Zapraszam do terapii bobath wroclaw

  Data dodania: 14 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Lęk społeczny »

  Zachęcam wszystkich tych mających problemy zaburzeń psychicznych. Witryna ta poświęcona jest w głównej mierze osobom, które stronią od relacji z innymi, są one bardzo małomówne, czują się nieswojo i są zestresowane różnorodnymi sytuacjami, które spotykają w zwykłej codzienności. Tutaj udostępniamy swoją nabytą wiedzę we wspieraniu osób z depresją. Dzięki temu i metodom tutaj umieszczonym skutecznie i perfekcyjnie trafisz do celu komplikacji własnej psychiki. Pamiętaj, że nerwicę można skutecznie leczyć różnymi dostępnymi rozwiązaniami. Dużo z nich odnajdziesz na krajowym serwisie poświęconej w całości Wam chorym na te schorzenia.

  Data dodania: 07 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Porady medyczne, portal medyczny z opasami chorób i artykułami medycznymi »

  Jaki posiłek jest najważniejszy w ciągu doby? Dlaczego tak ważny wpływ ma aktywny tryb życia na nasze zdrowie? Czy każde przebarwienie może być czerniakiem? Jakich zasad się trzymać aby dobrze odżywiać się i jaki prowadzić styl życia aby zlikwidować możliwość dla takich chorób jak miażdżyca czy zawał serca? Na te oraz na wiele innych pytań znajdziesz odpowiedzi w powyższym serwisie medycznym. Wszelkiej maści porady lekarskie a także metody radzenia sobie zarówno z tymi drobnymi jak i z tymi poważniejszymi schorzeniami a także informacje powiązane ze zdrowym odżywianiem czy urodą. Nasz portal medyczny jest edukacyjnym projektem a zawarta w nim baza treści jest cały czas poszerzana o coraz to nowsze porady medyczne a także różne treści związane ze schorzeniami zarówno dzieci jak i osób dorosłych. Warto poszerzać swą wiedzę ze zdrowiem oraz dobrym samopoczuciem związaną, gdyż nie rzadko daje to możliwość zaoszczędzić sporo czasu oraz niepotrzebnych nerwów. Nierzadko może nam się przydarzyć, że chcemy nauczyć się czegoś nowego z danej dziedziny medycyny tj. psychiatrii, ginekologii, dermatologii, pediatrii albo po prostu chcielibyśmy poznać jaka ilość składników w naszej diecie jest najbardziej optymalna, dobrze jest w tedy jeszcze przed wybraniem się do specjalisty wcześniej przeglądnąć internetowe źródła.

  Data dodania: 19 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • zanik mięśni »

  Będąs w zabrzańskim szpitalu miejskim skierowano mnie do warszawskiej poradni chorób mięśni mjieszczącej się przy Samodzielnym Publicznym Centralnym Szpitalu Klinicznym. Po wstępnych badaniach skierowano mnie na oddział neurologii. Po dokładnych badaniach w tym biopsji mięśnia ramiennego jak i badań genetycznych postawiono jednoznaczną diagnozę : miopatia mitochondrialna. Schorzenie jest uwarunkowane genetycznie i mam ją od urodzenia jednak objawiło się kilka lata temu ( obecnie mam 35 lat ). Choroba jest postępująca bez możliwości zatrzymania i zajmuje swym działaniem mięśnie i obwodowy układ nerwowy. Po przez mutację w mitochondrialnym dna nie jest wytwarzana odpowiednia ilość energii przez co non stop czuje zmęczenie. Podczas leczenia w szpitalu zalecono mi zażywanie suplementów diety takich jak koenzym q10 oraz kreatyny które mają mi pomóc funkcjonować każdego dnia. Firma edisonpharm jest na ostatniej fazie klinicznych testów nad suplementem epi-743 który ma zastąpią inne suplementy przy tym schorzeniu

  Data dodania: 01 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Alergolog Szczecin »

  Nasza placówka mieści się w mieście Szczecin na ulicy Bartniczej 10A. Prowadzimy gabinety dentystyczne, ortopedyczne, okulistyczne, dermatologiczne a także ginekologiczne. Nasza kadra lekarzy to dobrze wykształceni, posiadający ogromną ilość wiedzy teoretycznej oraz praktycznej, a przede wszystkim doświadczeni specjaliści w swoich dziedzinach, co jest najważniejsze, szczególnie w dziedzinie medycyny, kiedy zależy o zdrowie i życie pacjentów. Z naszej strony proponujemy wygodny system umawiania wizyt - teraz można to uczynić bez straty ważnego czasu i pieniędzy na dojechanie do placówki oraz czekania w kolejce do lekarza. Należy zalogować się do systemu naszej rejestracji, uzupełnić niesamowicie prosty formularz kontaktowy - http://medicine24.pl/rezerwacja_on_line.html oraz wybrać odpowiednią usługę. Żeby dowiedzieć się więcej, i zaznajomić się z całością oferty naszej przychodni, wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do odwiedzin naszej strony www - http://medicine24.pl w celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji.

  Data dodania: 10 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Logopeda online przez Skype i internet »

  Logopeda mgr Katarzyna Czyżycka, pracująca metodą online przez Skype, oferuje terapię logopedyczną dla dzieci dwujęzycznych, zamieszkujących poza granicami Polski. Terapia przez Skype u logopedy w gabinecie wirtualnym pozostaje tak samo skuteczna, jak terapia twarzą w twarz w gabinecie tradycyjnym. Jedyne co potrzeba do terapii to komputer lub tablet z dostępem do internetu oraz komunikator Skype. Oferta logopedyczna zawiera korektę różnych wad wymowy u dzieci i młodzieży, w tym: seplenienie we wszystkich jego odmianach, reranie (rotacyzm) oraz jąkanie. Terapia z logopedą przez Skype będzie skuteczna także dla dzieci cierpiących na autyzm, spektrum autyzmu i inne zaburzenia neurologiczne. Logopeda online pomoże także w diagnostyce, leczeniu i profilaktyce dysleksji u dzieci i młodzieży dwujęzycznej.

  Data dodania: 12 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • doświadczony seksuolog Warszawa »

  Nie każdy z nas jest w stanie poradzić sobie z problemami w sferze seksualnej bez pomocy specjalisty. Czasami konieczne jest skorzystanie z pomocy specjalisty - a ściślej rzecz ujmując z pomocy seksuologia. Seksuolog Daniel Cysarz posiada rozległe doświadczenie jako psychoterapeuta a także seksuolog. Pomaga ludziom z różnymi dysfunkcjami sfery seksualnej. W toku sesji terapeytycznych dotykamy problemów tj. niekonwencjonalne preferencje seksulane, problemy z okresleniem potrzeb, czy brak libido. D. Cysarz proponuje zarówno leczenie w swoim gabinecie jak oraz terapię przez komunikator Skype. Posiada 2 gabinety, jeden w Gdańsku, drugi w Warszawie. Więcej istotnych informacji na temat działalności zawarto na stronie cysarz. pl. Namawiamy do zapoznania się z pełną ofertą. Zachęcamy serdecznie do zaznajomienia się stroną www.

  Data dodania: 21 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Dobry psychoterapeuta Kraków »

  Dobry terapeuta w wydaniu Gestalt Bednarczyk Paweł, specjalizuje się w psychologii spełnienia. W sytuacji gdy doświadczyłeś szok, miałeś niełatwe dzieciństwo, przeszedłeś rozstanie, straciłeś najbliższą osobę, masz kłopot z odkryciem swego ‘dlaczego’, możesz skorzystać z najlepszej pomocy terapeuty.
  Terapeuta pomoże Ci pozbyć się także np. depresji, stresu, problemów osobistych, przetrwać kryzys partnerski, odbudować wiarę we własne możliwości i obcych ludzi.
  Przy zastosowaniu terapii z profesjonalnym psychoterapeutą, poprzez konwersację, stawianie pytań i szukanie odpowiedzi, będziesz w stanie prędko i prawidłowo pozbyć się wszystkich kłopotów, jakie sprawiają, że egzystuje się ciężko. Zapomnisz o trudnej przeszłości i będziesz potrafił skupić się na budowaniu szczęścia i realizowaniu celów życiowych.

  Data dodania: 13 11 2017 · szczegóły wpisu »
Reklamy Google